Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Konečně šťastná a sebevědomá! Neuhodnete, s kým Lucie Borhyová strávila víkend

S kým byla Lucka na Okoři?
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 27 fotografií
Na všechny strany mluví o tom, že nikoho nemá a že prioritou je pro ni momentálně její život. Největší životní štěstí je pro ni být spokojená sama se sebou a užívat si svých dětí. A jak se zdá, její slova nejsou jen výkřikem do prázdna... Moderátorka Lucie Borhyová (38) se pochlubila snímky z výletu na Okoři a na první pohled je evidentní, že sebevědomí a vyrovnanosti má na rozdávání.

Těsně po rozchodu s moderátorem Michalem Hrdličkou to vypadalo, že Lucie bude dlouho otírat kapesníkem slzami zmáčené oči. Kdo jí věštil dlouhé smuteční období, ten se hodně spletl. Nebo smutek umí sexy moderátorka dokonale maskovat. Jinak si totiž nelze vysvětlit sérii snímků z víkendu, na nichž Lucka září štěstím a rozdává nakažlivé úsměvy.

„Celý víkend mi v uších zněla píseň Na Okoř je cesta jako žádná ze sta… Bylo tam ale moc hezky,“ uvedla ke svému výletu Lucie, které na snímcích dělá doprovod dcera Linda a její jorkšírský teriér. Kdo ale moderátorku fotil? Že by její osmiletý syn Lucas, nebo tajemný milenec? To je zatím nezodpovězená otázka. Podívejte se na snímky do galerie, jestli si třeba nevšimnete nějakého detailu, který by odhalil autora snímků.

Související články

Další články