Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Konečně skutečná pravda o stavu Michaela Schumachera: Sedí na vozíčku, kouká na hory a pláče!

Nové zprávy o stavu Michaela Schumachera.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
Už to bude dlouhých pět let od vážné nehody Michaela Schumachera (49) na lyžích. Rodina dokázala dlouhá léta tajit skutečný stav závodníka Formule 1. Na veřejnost prosakovaly jen nepodložené informace, které se někdy dokonce rozcházely. Nyní ale přišel zlom. Nejmenovaný člověk, který je blízký Michaelově rodině, promluvil, jak to s jezdcem doopravdy vypadá.

Rok 2013 byl pro Michaela Schumachera (49) osudný. Když si vyrazil na zimní dovolenou do Francie, v žádném případě netušil, jak se může jeho život zvrtnout. Prakticky banální nehoda na lyžích měla pro závodníka Formule 1 fatální následky.

Ani po pěti letech ustavičné rehabilitace a nejlepší lékařské péče není schopen mluvit a chodit. Přesto všechno se jeho rodina nevzdává a věří, že jednou přijde den, kdy se jejich milovaný otec, manžel a syn vrátí alespoň z poloviny do normálního stavu.

Schumacher je obrovský bojovník a rozhodně to nevzdává. Rodina se vehementně snaží, aby nepronikly na veřejnost žádné informace, týkající se Michaelova stavu. Po pěti letech přišla ale nečekaná změna.

Zdroj, který nechce být jmenován a je velmi blízký člověk Michaelovy rodiny, prozradil francouzskému magazínu Paris Match, jak na tom legendární hvězda ve skutečnosti je. „Když Michaela posadí na vozíček u ženevského jezera s výhledem na hory, často pláče,“ řekl.

Michael před sebou nemá jednoduchou cestu. Nejenom rodina, ale i všichni fanoušci věří, že se z toho jejich idol jednou dostane. Nezbývá, než doufat.

Související články

Další články