Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Konečně se vykašlala na politiku a UKÁZALA PRSA! Barbie Dominika Myslivcová předvedla dost ODVÁŽNÝ DEKOLT!

Konečně se vykašlala na politiku a UKÁZALA PRSA! Barbie Dominika Myslivcová předvedla dost ODVÁŽNÝ DEKOLT!
Zdroj: archiv Dominiky Myslivcové
+ Dalších 6 fotografií
Konečně blogerce Dominice Myslivcové trklo (22), že z ní žádná politička nebude, a vrátila se k tomu, co jí jde opravdu na jedničku - rajcovat muže. Odhodila kostýmky, kterými chtěla udělat parádu ve sněmovně, a předvedla, že její tělo je vážně stále k nakousnutí, hlavně ten odvážný výstřih.

Chtěla změnit svět, tedy aspoň dění v České republice, ale její "růžová síla" na to nestačila. Ani ta hra na intelektuálku, která prostě nechce ve své zemi muslimy. Jenže ani její zapálení Domče nepomohlo, aby se dostala do vyšší politiky, tak naštěstí opět ukázala, že má aspoň co ukazovat

Na svém těle začala o to víc ještě pracovat a ta píle se vyplácí. Hubne před očima, problematické partie zpevňuje, tak proč to nepředvést. Zahalila se do růžových plavek a odhalila to, co jako politička by už předvést nemohla.

Snad najde ještě víc odvahy, odhodí stud a plavky a uvidíme, jak ji příroda stvořila Ten pohled na skoro političku by byl určitě dost zajímavý a rajcovní.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy