Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Konečně se to grafikům povedlo: Takhle bude s největší pravděpodobností vypadat princ George jako teenager

+ Další 2 fotografie

Už teď, když je mu teprve pár dní, je to jeden z nejsledovanějších lidí na zemi a až povyroste, bude nejžádanějším mládencem na planetě. Princ George Alexander Louis po své matce a otci zdědí nejen krásu, ale i čerstvou krev dívky z lidu nijak nespřízněné s královskou rodinou. Je tedy skoro jisté, že George bude velmi pohledný muž.

Už nyní se počítačoví grafici předhánějí v tom, kdo vyrobí lepší podobu, ale zatím do hry nevstoupila věda a genetika spolu s ohledem na životní styl, osobnosti rodičů a životní prostředí. A výsledek vypadá hodně opravdově.

Možná proto, že ho stvořili na univerzitě za oceánem, kde nejsou tak posedlí tím, že potomek musí být nutně hodně podobný jako kluk na Williama a jako holka na Kate. Podoba prince George v telecím věku je vysoce reálná a dokonce v sobě nese i trochu z Diany, jejíž rysy zcela jistě zdědí taky.

Mohlo by vás zajímat

Další články