Včerejší den byl pro královskou rodinu obzvlášť důležitý. V královské kapli totiž křtili malého prince Louise a celá rodina působila jako dokonalá reklama na štěstí. Kate Middleton svírala v náručích svého jedenáctitýdenního kloučka a zářila štěstím.

Je na ní sice vidět, že starost o tři děti není zrovna jednoduchá záležitost, ale jistě na to není sama. Princ William se dmul pýchou a mohl oči nechat na své nádherné manželce. Louis má celkem šest kmotrů. Jsou mezi nimi sestřenice Kate Lucy Middleton, Nicholas van Cutsem, Guy Pelly, Harry Aubrey-Fletcher, Lady Laura Meade a Hannah Carter.

Na křtiny také dorazila Meghan Markle (36) a princ Harry. Vévodkyně tentokrát oblékla volnější khaki šaty, které opět nahrávají všemožným spekulacím o jejím těhotenství. Lidé by si hrozně moc přáli, aby se i Meghan stala maminkou.

Bezpochyby by jí těhotenství ohromně slušelo a navíc už má načase. Kate je stejně stará jako Meghan, ale na rozdíl od ní má už tři děti. Na sociálních sítích se lidé dohadují, zda se jim to jenom zdá, nebo se Meghan trošku zakulatila.

Co myslíte vy? Je Meghan v tom?