Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Už se přiznej, Meghan: Na křtiny prince Louise vévodkyně oblékla volnější šaty a mírně se kulatí

Je Meghan opravdu v tom?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 99 fotografií
Princ Harry (33) a vévodkyně Meghan Markle (36) si nenechali ujít křtiny syna vévodkyně Kate (36) prince Louise v Londýně. Půvabná Meghan si na sebe oblékla volnější khaki model s páskem a mezi lidmi se opět vyrojily spekulace, že manželka prince Harryho očekává potomka. Pravdou je, že Meghan už tikají biologické hodiny a rozhodně by si měla pospíšit.

Včerejší den byl pro královskou rodinu obzvlášť důležitý. V královské kapli totiž křtili malého prince Louise a celá rodina působila jako dokonalá reklama na štěstí. Kate Middleton svírala v náručích svého jedenáctitýdenního kloučka a zářila štěstím.

Je na ní sice vidět, že starost o tři děti není zrovna jednoduchá záležitost, ale jistě na to není sama. Princ William se dmul pýchou a mohl oči nechat na své nádherné manželce. Louis má celkem šest kmotrů. Jsou mezi nimi sestřenice Kate Lucy Middleton, Nicholas van Cutsem, Guy Pelly, Harry Aubrey-Fletcher, Lady Laura Meade a Hannah Carter.

Na křtiny také dorazila Meghan Markle (36) a princ Harry. Vévodkyně tentokrát oblékla volnější khaki šaty, které opět nahrávají všemožným spekulacím o jejím těhotenství. Lidé by si hrozně moc přáli, aby se i Meghan stala maminkou.

Bezpochyby by jí těhotenství ohromně slušelo a navíc už má načase. Kate je stejně stará jako Meghan, ale na rozdíl od ní má už tři děti. Na sociálních sítích se lidé dohadují, zda se jim to jenom zdá, nebo se Meghan trošku zakulatila.

Co myslíte vy? Je Meghan v tom?

Související články

Další články