Půvabná herečka Anna Kadeřávková už je nějaký ten pátek za velkou louží. Jde vidět, že jí slunečné a teplé počasí jenom prospívá. Když byla v Česku a hrála Rozinu v seriálu Ulice, tak to byla taková mdlá, nezdravě vypadající bledule.

Jakmile ale odcestovala do Ameriky, rozzářila se jako sluníčko a vypadá opravdu perfektně. Anička si pobyt ve státech užívá a není se také čemu divit.

Tahle blonďatá a sympatická herečka si konečně plní svůj sen. Nabírá herecké zkušenosti, které se jí budou v Česku jednou hodně hodit. Taky si zdokonaluje angličtinu a snaží se prorazit jako modelka. S tou modelkou to nevidíme na velký úspěch, protože v Americe mají poněkud jiná měřítka na proporce holek, které by měly chodit po molech.

Před pár dny Anička na svém Instagramu vystavila fotku, kde je jenom v plavkách. A musíme uznat, že zadek má herečka opravdu libový. Anička není žádná vychrtlina, ale ženská s hezkými tvary a to je moc dobře.

Konečně jsme se mohli pokochat jejími přednostmi, protože doposud se herečka jenom zahalovala a to my u tak krásných holek vidíme neradi!