Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Konečně partnera netají: Martina Pártlová se pochlubila krásným snímkem s otcem děťátka

Konečně partnera netají: Martina Pártlová se pochlubila krásným snímkem s otcem děťátka
Zdroj: Profimedia.cz / Koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
láska
Zpěvačka Martina Pártlová (41) se rozhodla nafotit v 7. měsíci těhotenství krásné snímky. Nedávno světu prozradila, že nosí pod srdcem holčičku, kterou čeká se svým partnerem, hudebníkem Josefem Vařekou, kterého dlouho dobu skrývala před sociálním světem. To je dnes již minulostí a s budoucím tatínkem se zvěčnila na jedné z fotografií.

Hvězda show 3v1 Martina Pártlová se brzy stane novopečenou maminkou. Nedávno prozradila, že čeká se svým partnerem, hudebníkem Josefem Vařekou, holčičku pomocí fotky, kde drží rozkošné růžové body.

Snímek s partnerem

Na začátku 7. měsíce těhotenství se Martina rozhodla pořídit si krásnou památku, a nafotila s fotografkou Kateřinou Novákovou několik krásných snímků, a to nejen těch, kde je ona s dcerou, která se před světem zatím skrývá v bezpečí maminky, ale také s partnerem Josefem, jež je členem kapely Koblížc! a Walda Gang, kterého doposud na sociálních sítích nezveřejnila. "Tak jo, dělám machry, ale sem z ní posraná už teď... furt na ní mluvim, s každym šolíchem křičim na kluka, že se pohla," napsala k jednomu ze snímků.

Pod krásným společným snímkem se ihned objevila spousta chvály. "Vy jste tak krásný pár, těhotenství vám velmi sluší," vzkazuje jedna z fanynek. "Konečně vidíme tvého kluka. Jste hezký cool pár," dodává další.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy