Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Konečně normální a upřímná maminka: Takhle bude vaše břicho doopravdy vypadat po porodu!

Julie Bhosale se toho nebojí.
Zdroj: Julie Bhosale
+ Další 3 fotografie
Julie Bhosale je dvojnásobná maminka, která se rozhodla ženám ukázat, jak vypadá břicho po porodu u obyčejné ženy. Poté, co přivedla na svět svého syna, se postupně fotila a ukazovala, jak se mění její tělo. Je přirozené, že hned po porodu se nevrátí od původního stavu, když se 9 měsíců připravovalo na příchod miminka.

Julie si myslí, že jsou momentálně všude opěvovány jenom matky, kterým se bříško pár hodin po porodu hned vrátí do původního stavu. Většinou se ale jedná o mladé matky nebo ženy, které měly před těhotenstvím čas celé dny trávit v posilovně.

„Gratuluji všem, kterým se to podařilo. Je to skvělé. Ale pravdou je, že takových žen je pouhá hrstka. Ty ostatní musí čekat týdny, než jejich břicho splaskne,“ říká Julie.

Proto se rozhodla nafotit. „Jsme tlačeny k tomu, aby naše těla byla ihned po porodu perfektní. To je ale běh na dlouho trať, a navíc každá žena se z porodu vzpamatovává jinak.“

Tělo se musí vyrovnat se změnou hormonů a každá žena to má nastavené jinak. Vaše bříško ještě bude chvilku vypadat jako meloun. „Pokud jste přišly do porodnic s tím, že vyjdete ve starých džínách z dob, kdy jste nebyla těhotná, tak sorry, to se nestane,“ říká Julie. Té se břicho vrátilo zhruba do původního stavu za 14 týdnů.

„Nesrovnávejte se s nějakými modelkami, důležité je, jak se cítíte vy,“ vzkazuje.

Související články

Další články