Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Konečně něco zajímavého kolem Miss World 2006: Z Taťány Kuchařové je zrzka!

Táňa všechny překvapila změnou barvy vlasů.
Nikdy jsme se netajili tím, že nám přijde Taťána Kuchařová (27) navzdory její kráse bez šťávy. Je to paní dokonalá, ale taky dokonale nudná. Tentokrát překvapila tím, že radikálně změnila barvu vlasů. A tak se zatnutými zuby můžeme přiznat, že nás na jeden den začala Ondřejova Tánička bavit.

Táňa získala titul Miss České republiky 2006, ve stejném roce se stala Miss World a to už něco znamená. Její missí život se tak oproti kolegyním hodně prodloužil. Nafotila několik hodně prestižních zahraničních kampaní a před dvěma lety se dala dohromady s Ondřejem Brzobohatým.

Kolem Táni a Ondřeje se toho moc zajímavého neděje, je to takový sympatický bezskandálový pár. Toho si Ondřej ostatně dostatečně užil při rozvodu se svou první ženou, na to už si ale skoro nikdo nepamatuje, tak proč vytahovat staré rány.

Taťána teď překvapila fotografií, na které má zrzavé vlasy. Žádná paruka ani nic dočasného, prostě změna se vším všudy.

„Změna je život, a tak jsem se rozhodla splnit si svůj dávný sen!“ napsala Taťána na Facebook a přiložila fotografii, která dokazuje, že se z ní stala zrzka.

My to Táni samozřejmě přejeme, ale nemůžeme opomenout, že se u svých fanoušků setkala s velkým neúspěchem a většina lidí tvrdí, že jako blondýně jí to slušelo víc. Co říkáte vy? Zvyknete si na Táňu s ohnivými vlasy?

Mohlo by vás zajímat

Další články