Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Konečně najdou ztracenou Maddie? NADĚJNÁ SLOVA rodičů vhání slzy do očí!

Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
Ztracená Maddie
Květen je pro rodiče ztracené Maddie prokletým měsícem. Dívenka je od chvíle, kdy beze stopy zmizela z hotelového pokoje v portugalském letovisku Praia da Luz, nezvěstná už dvanáctým rokem. A stále doufající maminka s tatínkem za sebou mají další z nejobtížnějších Vánoc vůbec.

„Stýská se nám po ní každý den. Vánoce bez ní už nikdy nebudou takové, jaké bývaly dřív. Ale snažíme se, jak to jen jde. Pátrání pokračuje a neztrácíme naději,“ uvedli rodiče ztracené Maddie v letošním vánočním prohlášení. Byly to už dvanácté svátky bez milované dcery.

„Květen 2019 bude klidný a pozitivní,“ dodali. Je to přesně měsíc, kdy Scotland Yard oznámil horkou stopu ve vyšetřování smutného případu. Britští kriminalisté uvedli, že znovu pracují s verzí, že se Maddie vypravila rodiče hledat, když zrovna večeřeli v hotelové restauraci. Na další podrobnosti však byli skoupí.

V minulosti kriminalisté pracovali i s verzí únosu, obchodu s dětmi i sexuálním motivem. Rodiče se ale nehodlají vzdát a pevně věří, že se jim Maddie jednoho dne vrátí. Už jenom to, že z jejího únosu byli v jeden moment sami podezřelí jim dodává naději a sílu bojovat za její nalezení.

Související články

Další články