Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Konečně naděje pro Dalibora Jandu: Nové zprávy z nemocnice o stavu Hurikána

Dalibor Janda si na počátku roku 2021 sáhl zdravotně na dno.
Zdroj: archiv TV Nova/Život ve hvězdách
+ Dalších 6 fotografií
POKROK
Zpěvák Dalibor Janda (67) skončil před pár dny v nemocnici a přestože rodina nechtěla říci proč, bylo naprosto jasné, že jeho stav je vážný. „Držte mu všichni palce,“ prosila nešťastná dcera Jiřina (32). Nyní konečně přišly nové informace, který skýtají jistou naději.

Dalibor Janda bojoval o život

Dalibor Janda (67), jemuž snad nikdo neřekne jinak než Hurikán (dle jednoho z jeho nejznámějších hitů), minulou neděli zkolaboval a s akutními zdravotními potížemi ihned skončil na koronárce (oddělení řešící srdeční potíže) pražské vinohradské nemocnice

Podle Jiřiny Anny Jandové šlo o velmi vážnou věc, zdravotní potíže mohly mít podle spekulací souvislost s infarktem, což dcera odmítla potvrdit. Uvedla však, že situace nijak nesouvisí s koronavirem. Teoretická možnost ztráty milovaného táty ji každopádně naprosto paralyzovala.

Hurikán je na tom konečně líp

Naštěstí nyní už je Dalibor po dvou operacích a vypadá to, že by mohl mít to nejhorší za sebou. Podle televize Nova už byl z jednotky intenzivní péče převezen na standardní pokoj.

„Taťka je na tom lépe, cítí se líp a to je zatím to nejcennější a pro mě jediné podstatné a důležité,“ napsala eXtra.cz Jiřina v odpovědi na otázky. O tom, kdy by se její táta mohl dostat domů, se ale zatím bavit nechtěla.

„Jsem strašně šťastná, že můžu být trošku optimističtější. Je po operaci. Mluvila jsem s ním, cítí se líp. Všechny moc pozdravuje. Vypadá to velmi nadějně. Je v dobrých rukou,“ řekla o den dřív pořadu Život ve hvězdách

Fanoušci pomohli

„Bylo to náročné, všechno se mu přemítá v hlavě,“ přiznává, že situace vůbec nebyla jednoduchá.

„Táta byl strašně šťastný za podporu, za to, jak na něj všichni mysleli. To mu velmi pomohlo,“ dodala. Nezbývá než věřit, že i zpěvákova rekonvalescence proběhne v klidu a že se už brzy bude moci vrátit mezi své nejbližší.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy