Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Konečně! Mašlíková má po roce znovu partnera: Co na to manžel André

Hana Mašlíková má nového partnera
Zdroj: Se souhlasem Hany Mašlíkové
+ Další 3 fotografie

Není to tak dávno, kdy Hanka Mašlíková (39) redakci eXtra.cz přiznala, že s manželem Andrém (40) opět sdílejí lože. Tehdy ale prý ještě jen kamarádsky. Nyní nicméně naznačila, že má znovu partnera se vším všudy. Posunul se André trochu víc na kraj, aby bylo místo pro třetího, nebo mezi manželi vzplanul nový plamen lásky? A co na to pro eXtra.cz řekl sám Reinders?

Lože bez intimností jim nevydrželo

„André se vrátil domů asi po osmi měsících. Odešel někdy v listopadu, od léta už je zase doma… Bydlíme spolu, fungujeme spolu, spíme spolu v jedné posteli. Jako rozumní kámoši, vychováváme syna, ale partneři znovu nejsme. Uvidíme, to chce čas,“ tvrdila pro eXtra.cz influencerka Hana Mašlíková koncem listopadu.

Hana Mašlíková: Někoho mám

Jenže necelé dva týdny stačily, aby měla jasno.

„Pořád se mě někdo ptá nebo pátrá, jestli někoho mám, takže to těm lidem usnadním: ano, po roce opět mám,“ zaprovokovala na svém Instagramu Hanka.

Otázku, kdo je tím šťastným, nechala schválně bez odpovědi. Můžeme se jen domnívat, že její srdce získal opět manžel André Reinders, s kterým loni prošli těžkou krizí. Že by si ji manžel čirou náhodou spletl s peřinou a „ruka“ byla rázem znovu v rukávě?

Anebo taky ne a o lože se teď dělí tři, přičemž jejich synka tím třetím nemáme na mysli?

André Reinders: Jak zareagoval?

Hanka nebere telefon a André hraje její hru. Když jsme se ho zeptali, koho tou láskou myslí, pro eXtra.cz zareagoval se smajlíkem, že se musíme zeptat jí.

Vztahy těch dvou byly dlouho na bodu mrazu, ale podle Mašlíkové jim pomáhá to, že dávno před nějakými intimnostmi byli obrovští kamarádi. Navíc také závazek, společné dítě, hraje velkou roli…

Související články

Další články

Nejnovější kauzy