Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Konečně kuchař, na kterého se dá koukat! Divačky láká hlavně na svoje kousky s banánem!

+ Dalších 6 fotografií
Zapomeňte na kuchaře, kteří ani přes špeky nedopnou kuchařský rondon a během vaření jim z čela kapají litry potu. Ženy teď šílí z nejvíc sexy kuchaře na světě. Je jím jihoamerický divoch Franco Noriega. A vůbec vám nebude vadit, že mu pravděpodobně nerozumíte.

Až z Peru dorazil do New Yorku vysekaný Franco Noriega. Zkoušel to jako herec, ale bohužel před kamerami neobstál, nechápeme. Teprve když potkal svého krajana, tak se na něj usmálo štěstí. Fotograf Mario Testino mu řekl, ať se ještě nevrací domů, ale zkusí práci modela. A s jeho tělem si získával zakázky jedna radost.

Jenomže Franco nemá jenom perfektní postavu, ale také je šikovný kuchař. A tak si začal natáčet různé recepty. Pořádně ho proslavil až recept na chia semínka. Přiznejme si, hlavně kvůli tomu, že má na sobě jenom spoďáry a dává si záležet, aby vynikly nejen jeho svaly, ale i všechny důležité ingredience. Hlavně ten naditý banán.

Uvidíte v galerii.

Díky internetovému úspěchu má už Franco vlastní restauraci se zdravou stravou a jestli vaří tak jako na svých videích, tak se mu dveře od podniku netrhnou.

Franco je kus, ale už jste viděli akty hvězdy z Padesáti odstínů šedi? Ne? Tak klikněte sem!

Související články

Další články