Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Konečně! Kromě Ondřeje Sokola v Tváři nikdo netrapčil! Vyhrál zpěvák s nejvíc nadupaným rozkrokem!

Ondřej Sokol by snad ani neměl mluvit.
Zdroj: Facebook
+ Dalších 7 fotografií
Máme za sebou další díl show Tvoje tvář má známý hlas. Tu jako obvykle otevřel Ondřej Sokol se svými trapnými vtípky. Naštěstí relativně brzo skončil a uvedl na pódium zpěváky. Nejvíce zářil Milan Peroutka a nejméně zaujal pro změnu Ondřej Ruml.

Show rozjela Adéla Gondíková jako zpěvačka belgické kapely Technotronic. Měla skvělou ledvinku i výstřih, tancovala jako o život, ale zpěv to nezachránilo.

Kdo zabojoval, byl Martin Dejdar. Ten měl opravdu těžký song – Jednoho dne se vrátíš, skvěle ztvárněný Věrou Špinarovou, v originále z westernu Tenkrát na Západě. Nepouštěl se do parodií a snažil se to zazpíval s grácií, což se mu podařilo, klobouk dolů.

Pak nastala divoká show. Pupek vystrčil Aleš Háma a předvedl divokého rockera Billyho Idola. Marta Jandová byla po jeho vystoupení tak rozvrkočená, že si lehla na stůl a předvedla divoké pohyby pánví. Hámu výkon vyčerpal a na konci se zhroutil. Na nohy mu pomáhal Martin Dejdar.

Sexy mašinu předvedl Ondřej Ruml. V modrém obleku nastoupil jako James Brown, ale diváky moc nedostal. Přirovnali ho spíš k Jimu Carreymu z filmu Maska. „Podívejte, jak cení zuby,“ napsala pobavená divačka na stránky Tváře.

Martha Issová jako hvězda osmdesátek Limahl neurazila, ani nenadchla. Proměna byla skvělá a všichni díky ní nostalgicky zavzpomínali na film Nekonečný příběh. Chcete vědět, jak vypadá hlavní hrdina příběhu dnes? Klikněte ZDE.

Koho ale vizážisté zprznili, byla Markéta Konvičková. Ta chudák vypadala jako pornohvězda z osmdesátek, místo toho, aby oslnila jako barbadoská dračice Rihanna. Aspoň sexy obleček jí nechali.

Herec Milan Peroutka nadchnul jako zpěvák Mika a jeho zpěv se dostal do nebeských výšek! A fanynky hodně potěšil těsnými kalhoty, pod kterými bylo vidět vše! A jeho vítězství bylo zasloužené!

Závěrečný duet předvedla Tatiana Vilhelmová a její partner Vojtěch Dyk. O jejich proměně si můžete přečíst více ZDE. Zpěv dojal porotu, Marta Jandová dokonce plakala.

Po dlouhé době nebyla Tvář přehlídka trapnosti a na show se dalo dívat. Počet reklam ale daleko převyšuje počet zazpívaných písniček. Spíš to vypadá, že pořad je dlouhá reklama přerušovaná občasnými vystoupeními zpěváků. Odrazí se to opět na sledovanosti?

Související články

Další články