Krásna a mladá" Anna Šulcová":https://www.extra.cz/…anna-sulcova (18) je populární česká Youtuberka, která jako jedna z mála sází na přirozenost a kreativitu, nikoliv na umělé a afektované vystupování jako spousta jiných holek v této branži. Snaží se radit mladým holkám v líčení, oblékaní a hlavně to dělá vtipně a snaží se vykouzlit úsměv na tváři svým odběratelům.

Anna se věnuje tanci a zpěvu. Nedávno oslavila své narozeniny v Africe, kam byla vyslána na expedici Lion 2017 a veškeré zážitky dokumentovala do videí na svůj YouTube kanál. Také se stala Adidas Girl a snaží se inspirovat mladé lidi k pohybu a různým aktivitám. Což je na 18letou holku v dnešní době opravdu nevídané.

Také se nedávno spekulovalo o tom, jak to vlastně Anna má s kluky a s kým vlastně randí. První, koho lidé probírali byl zpěvák Milan Peroutka, se kterým Anna přidala fotku na Instagram. Další adept je Youtuber Adam Mach, se kterým má mladičká Youtuberka spoustu romantických fotek. Sama youtuberka to ale vyvrací a tvrdí, že o nic vážného mezi nimi nejde, a rozhodně spolu nerandí.

Annu inspiruje spousta zahraničních zpěváků, se kterými se jako jedna z mála v Česku měla tu čest potkat. Povedlo se jí vyfotit se s Justinem Bieberem (23), Selenou Gomez, anebo se dostat na koncert Miley Cyrus a One Direction.

Anna se stala také stala jednou z hlavních tváří Ynspirology. Akce se bude konat 24. – 25. 6. 2017 v METROPOLI ZLIČÍN. Fanoušci se určitě mají na co těšit.