Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

KONEČNĚ JSME SE DOČKALI! Youtuberka Anna Šulcová se snaží motivovat fanoušky, nikoliv vyhledávat sponzory

KONEČNĚ JSME SE DOČKALI! Youtuberka Anna Šulcová se snaží motivovat fanoušky, nikoliv vyhledávat sponzory
Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
Je jí 18 let a tvrdí o sobě, že je obyčejná holka,která rada tančí a inspiruje své fanoušky. Srší z ní pozitivní energie a a její přirozené vystupování jí přineslo ovoce. Dnes ji sleduje přes 200 000 lidí a sledovanost jde pořád nahoru.

Krásna a mladá Anna Šulcová (18) je populární česká Youtuberka, která jako jedna z mála sází na přirozenost a kreativitu, nikoliv na umělé a afektované vystupování jako spousta jiných holek v této branži. Snaží se radit mladým holkám v líčení, oblékaní a hlavně to dělá vtipně a snaží se vykouzlit úsměv na tváři svým odběratelům.

Anna se věnuje tanci a zpěvu. Nedávno oslavila své narozeniny v Africe, kam byla vyslána na expedici Lion 2017 a veškeré zážitky dokumentovala do videí na svůj YouTube kanál Také se stala Adidas Girl a snaží se inspirovat mladé lidi k pohybu a různým aktivitám. Což je na 18letou holku v dnešní době opravdu nevídané.

Také se nedávno spekulovalo o tom, jak to vlastně Anna má s kluky a s kým vlastně randí. První, koho lidé probírali byl zpěvák Milan Peroutka, se kterým Anna přidala fotku na Instagram Další adept je Youtuber Adam Mach, se kterým má mladičká Youtuberka spoustu romantických fotek. Sama youtuberka to ale vyvrací a tvrdí, že o nic vážného mezi nimi nejde, a rozhodně spolu nerandí.

Annu inspiruje spousta zahraničních zpěváků, se kterými se jako jedna z mála v Česku měla tu čest potkat. Povedlo se jí vyfotit se s Justinem Bieberem (23), Selenou Gomez, anebo se dostat na koncert Miley Cyrus a One Direction.

Anna se stala také stala jednou z hlavních tváří Ynspirology. Akce se bude konat 24. - 25. 6. 2017 v METROPOLI ZLIČÍN. Fanoušci se určitě mají na co těšit.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy