Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Konečně je přestala schovávat! Vnadná sexy Kubelková ukázala roztomilé dcerušky. Komu jsou holčičky podobné?

Iva Kubelková se dmula na červeném koberci pýchou.
Zdroj: Profimedia.cz
Ambasadorka České Miss si jako jedna z mála modelek hlídá soukromí jako ostříž. Své dcery do společnosti nevyvedla, jak je rok dlouhý, natož dohromady s jejich tatínkem, o kterém dlouho mlžila a nechtěla prozradit jeho jméno. Ale tomu je konec. Na svou rodinku je náležitě pyšná a chce předvést, jaké krásné děti má. Po kom ale holčičky vlastně jsou?

Nikdo snad v českém šoubyznysu nemlžil o svém partnerovi víc než sexy Iva Kubelková (38). Ale už toho začala mít asi dost a vytáhla dokonce rovnou celou rodinku do pražského Obecního domu na finále České Miss. Její dcerky byly v záři reflektorů jak doma. Po kom to asi mají.

Sice po mamince zdědily exhibicionismus, ale vzhledově se modelce moc nepodobají, zvlášť starší Natálka je spíš celá tatínek. Menší Karolínka má oči po mamince, ale komu se bude podobat, to uvidíme za pár let. Třeba půjdou v máminých šlépějích a dají se taky na modeling, ale na to je ještě spoustu času.

Ale s bohatým podnikatelem Ladislavem Doležalem a holčičkami vypadají jak reklama na štěstí, rozhodně by se jimi měla Iva chlubit častěji, protože se určitě nemá za co stydět.

Související články

Další články