Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Konečně ekologické uspokojování: Na trh přicházejí dřevěné vibrátory

Na konci je roztomilý obličejík.
Zdroj: oficiální zdroj
Pokud vás trápilo, že do sebe při autosexu cpete plastové předměty, tak už nemusí. Na trh přicházejí vibrátory, které jsou celé ze dřeva. Tlačítko umístěné uprostřed tělesa reaguje na sílu doteku, to znamení, že čím silněji ho zmáčknete, tím intenzivněji bude vaše hračička vrnět. A kdo to má všechno na svědomí?

„Téměř celé tělo je vyrobeno z českého dřeva, které jsme následně ručně opracovali do požadovaného tvaru. Nepoužíváme žádné CNC stroje, které by práci dělaly za nás, ale opravdu každý kus je od začátku až do konce výsledkem ruční práce. Vibrátor je zakončen nerezovou destičkou, kde se nachází napájecí MicroUSB konektor a dvě ovládací tlačítka," vysvětluje Vítek, Lukáš a Ondřej princip výtvoru.

Pánové ze společnosti Wood.u pokračují ve vysvětlování. „Vibrátor má spojitý rozsah rychlostí, který reaguje na sílu zmáčknutí tlačítka. Rychlost je možné přidávat také držením tohoto tlačítka. Rozsah rychlostí odpovídá zhruba 10 zmáčknutím. Druhým tlačítkem se naopak rychlost snižuje, až nakonec dojde k úplnému vypnutí vibrátoru.“

Nutno podotknout, že vibrátor je vodotěsný, takže ho můžete ošetřovat jako ten plastový. Kouknout se na ně budete moci zblízka na Prague Design Weeku ve dnech 21. až 27. května v Kampusu Hybernská 4.

Související články

Další články