Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Konečně důkaz, že Jágrova přítelkyně není přivázaná řetězem k plotně: Takhle rozvlnila boky na VIP místech během koncertu Rihanny!

Veronika si oblékla titěrný obleček a vyrazila na koncert.
Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Už to podle posledních fotek vypadalo, že Jarda držel svoji krásnou Veroniku na řetězu, který dosahoval tak maximálně od plotny k bazénku. Teď se ale konečně teplická kadeřnice ukázala jako pěkná divoška. Zatímco Jarda dřel na hřišti, ona vyrazila na koncert barbadoské královny Rihanny. Dostala se až do klubového patra, místa pro VIP, a mohla klidně tancovat bez toho, aby do ní někdo vrazil. A tuhle show si náramně užila.

Ještě nedávno si Veronika Kopřivová na sociálních sítích stěžovala, že celou neděli akorát vařila a uklízela. Chudinka. Pak si šla odpočinout k bazénku, kde si vyfotila zadeček a popsala celý svůj náročný den. No, jedno oko (nebo trencle) nezůstalo suché.

Teď má konečně „volno“ a zřejmě s kámoškou (kdo jiný by ji taky natáčel) vyrazila na koncert Rihanny (28). „Bylo to úžasné,“ napsala ke svému videu na Instagram, kde se vlní do rytmu písní. Na sobě titěrný černý obleček. „Můj dechberoucí twerk na videu raději není,“ komentovala dál a nenápadně tak naznačila, jaké parády umí její zadeček.

To už ale později ukázala jenom Jardovi v ložnici. Jak to vypadá, tak Veronika začíná pomalu ukazovat svoje divočejší já a ještě s ní bude legrace. Ty fotky dokonalých koláčků už byly stejně nuda. Stepfordskou paničku doma Jarda nepotřebuje!

Související články

Další články