Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Konečná nevěrníka Maléře v Ulici: Takhle se provalí nevěra s vášnivou číšnicí Šárkou, VIDEO

+ Dalších 34 fotografií
Nevěrník Martin Maléř to s číšnicí Šárkou táhne už pěkně dlouhou dobu a bylo jen otázkou času, kdy jejich nevěra praskne. Zatímco ze začátku si dávali opravdu pozor a jeden druhému kryli záda, nyní jim je to už prakticky jedno, svoji lásku neskrývají a to se jim také stane osudným. Podívejte se na to, jak se jejich románek provalí. Nic pěkného to nebude.

Martin Maléř si po dlouhé době konečně přiznal, že vztah se ženou Veronikou už je dávno passé. Jeho srdce prahne po Šárce a už si je jistý tím, že s ní chce prožít zbytek života. Martin se Šárkou to spolu táhnou už pěkně dlouhou dobu.

Maléř si nezbedné Šárce postěžuje, že musí hrozně bojovat s tím, jak své žene doma lže. Pravda je, že mu začalo pomalu docházet, že by bylo nejlepší, kdyby se Veronice přiznal, ale taková nepříjemná věc se neříká snadno.

Ještě když jste otcem dvou dětí a všichni vás mají za toho správného chlapáka, který vždy jedná správně. Láska mezi Maléřem a Šárkou se pořádně rozrůstá a oba dva si přestávají dávat pozor na to, kdo by je mohl slyšet nebo vidět.

A to se jim také stane osudným. Podívejte se na exkluzivní ukázku toho, jak snadno se provalí nevěra hodného strýčka Maléře a divoké Šárky…

Související články

Další články