Bývalá modelka a současná modelingová koučka svých svěřenkyň Dominika Mesárošová (31) jde s cenou dolů! Že to není možné? Ale ano, po letech chvástání, vychloubání a vysávání starších mužů přišly na Dominiku “těžké časy”.

Asi nikdo ještě nezapomněl na scénku, kdy Dominika dělala jeden společný rozhovor s tehdejším přítelem podnikatelem Petrem Ptáčkem. Tehdy ještě štíhlá modelka a úspěšná zlatokopka získala darem luxusní Audi, šperky, dovolené, a tučnou měsíční rentu.

Na dotaz zda je bílá luxusní kára její odpověděla:

“Neboj, Škodovkou jsem nepřijela…”

A na dotaz zda by s o dost starším Petrem byla, kdyby nic neměl a byl by úplný chudák, odpověděla ještě vtipněji:

“Tak s chudákem bych určitě nikdy nebyla. A kdyby on byl chudej, tak určitě ne.” doplnila Dominika.

A jak je to dnes? Momentálně je Domča bez partnera, bez dětí, bez nabídek na přehlídky a focení, zkrátka tahle holka pomalu neví, co sama se sebou. A jak čas plyne a s celulitidou na stehnech se neustále bojuje, musí Dominika postupně ze svých nároků slevovat. Už se nevozí v luxusních limuzínách, nechodí nakupovat do Pařížské a ani nelítá do Karibiku na luxusní dovolené. Dnes je ráda za to, že jezdí malým průměrným autem, a nemá sloupaný lak na nehtech.

Jestli Dominice ke štěstí pomohou nedávno nafocené fotky (které si zaplatila) vyretušovaného pozadí, a vyzývavé pózy, to ukáže až čas. Nicméně solidního muže pro rodinu asi tímto způsobem moc dobře nenajde.