Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Konec vztahu Petry a Reného ze Svatby na první pohled: Co se mezi nimi stalo?

Zdroj: TV Nova
+ Další 3 fotografie
rozchod
Po nedávném oznámení rozchodu prvního páru Natálie Mykytenko (23) a Františka Gebra (36) z reality show Svatba na první pohled to nevyšlo ani Petře Malíkové (24) s Reném Vrábelem (28). Co se mezi nimi stalo? Našli si stejně jako Natália Mykytenko novou lásku? René dokonce promluvil o další svatbě.

Experti z reality show Svatba na první pohled sáhli již potřetí vedle. Jako první se rozhodli společnou cestou dál nevydávat Simona s citlivým Radkem. Nedávno oznámili rozchod NatálkaFrantiškem. Natálka si již dokonce našla na Instagramu nového muže.

A do třetice to nevyšlo ani PetřeReném. Po skončení soutěže si řekli, že to spolu ještě zkusí, ale nakonec se jejich cesta také rozdělila.

„Dal mi najevo, že mu na mně opravdu záleží a je tady pro mě, ať už se rozhodnu jakkoliv,“ svěřila se Petra pro Super.cz. A z nevěsty se stala kamarádka. "Nebudu lhát, řeknu to tak, jak to momentálně je, neříkám, že se to někdy nemůže ještě v budoucnu změnit, protože je to fakt jako na horské dráze, jednou tak a podruhé tak. Momentálně to máme na bázi přátelství, vycházíme spolu moc hezky, máme krásný vztah, když se někomu něco stane, jsme si vzájemně oporou,“ řekla Petra.

Už od začátku jejich poznání šlo vidět, že se René snažil o dost více, ale osudu nelze poručit. „Je to mezi námi otevřené, vídáme se, a jestli si nikoho nenajdeme, tak se v roce 2030 oficiálně vezmeme,“ svěřil se pro Super.cz úsměvně René. "Péťa je moje zlatíčko, mám ji moc rád, je úžasná. Občas je těžké se v ní vyznat, ale to k ní patří a určitě by mě hodně mrzelo, kdyby se naše cesty rozešly,“ dodal.

Řekla by Petra znovu ano?

Co na další svatbu řekla Petra? „Padlo něco takového, že pokud si za deset let nenajdeme jiného partnera, tak se vezmeme, a já se tomu smála, takže jsem to vlastně odkývala.“

Související články

Další články