Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Konec vztahu Natálky a Františka: Z nevěsty je kamarádka, našla si jiného na Instagramu

Zdroj: TV Nova
+ Další 3 fotografie
rozchod
Natálka Mykytenko, první nevěsta z reality show Svatba na první pohled, přiznala, že už to s Františkem dál jako partnerka netáhne. Prozradila, že se už chvíli vídá s jiným mužem a s Frantou zůstali přátelé. Kde Natálka nápadníka poznala? Je to ten pravý?

V závěrečném dílu pořadu Svatba na první pohled si František GebrNatálkou Mykytenko, kterým to na začátku dost skřípalo, řekli, že to spolu ještě zkusí. Natália však teď prozradila, že už s Frantou pár netvoří a vídá se s jiným mužem.

„Momentálně jsme s Frantou pouze přátelé. V posledním dílu jsme si dali šanci, chtěli jsme navázat nějaký bližší vztah, zkusili jsme to, ale ve finále jsme si uvědomili, že každý potřebuje do budoucna něco jiného a že si rozumíme jako přátelé. Občas si napíšeme, ale to je naše maximum, které si můžeme dát, a jsme za to rádi,“ svěřila se Natálka pro LP-life.cz.

Nechci předbíhat, míní Natálka ze Svatby

Přiznala, že to oběma něco dalo i vzalo, ale s tím se prý dalo počítat. Dodala, že na celou záležitost vzpomínají pozitivně a s humorem. Dnes se navíc vídá s někým jiným. „Upřímně? Ano, už nějakou chvilku se vídám s mladým mužem. Přišlo to z ničeho nic, najednou bum! Takže uvidíme, kam až nás osud zavede,“ přiznala Natálka.

Poznali se prý na sociálních sítích, přesněji na Instagramu. „Klasika, bohužel… Nejsem milovníkem seznamování na sociálních sítích, ale v dnešní době to asi jinak ani bohužel nejde,“ posteskla si. Zda to bude ten pravý, to se uvidí. „Nechci zatím předbíhat. Jen vám prozradím, že jsem teď šťastná a užívám si to,“ svěřila se šťastná Natálka.

Související články

Další články