Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Konec vztahu Harryho a Meghan? Princ si měl volat s rozvodovými právníky, tvrdí zdroj

Princ Harry a Meghan Markle.
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
harry a meghan

Princ Harry měl údajně kontaktovat rozvodové právníky kvůli „manželským problémům“ se svou ženou Meghan Markle. Informace pochází od britsko-jamajské spisovatelky Lady Colin Campbell, známé jako Lady C. Třiasedmdesátiletá autorka knih z prostředí britské královské rodiny to měla říct médiím. Píše o tom například deník Irish Mirror.

V manželství údajně už nějakou dobu existují problémy. Chci říct, že jsem slyšela z pěti naprosto spolehlivých zdrojů, že Harry si před několika měsíci volal s právníky,“ prohlásila Lady C pro britský televizní a rozhlasový kanál GB News. Zároveň dodala, že Harry měl v poslední době trávit čas o samotě ve dvou hotelech – v jednom poblíž svého domu v kalifornském Montecitu a ve druhém v Los Angeles.

Už dříve se vyrojily zprávy o tom, že princ Harry má v Los Angeles pronajaté vlastní útočiště, kam utíká před svou manželkou Meghan Markle. Mělo jít o pokoj v luxusním hotelu San Vicente Bungalows, soukromém klubu pro členy v Los Angeles s přísnými pravidly na ochranu svých hostů.

„Harry na tom není po právní stránce dobře“

„Problém je v tom, že tyto informace se nemusí shodovat s tím, jak vystupují na veřejnosti. Ale jejich ‚veřejná tvář‘ je samozřejmě do jisté míry vykonstruovaná kvůli finančnímu zisku, který generuje,“ řekla listu Irish Mirror Lady C. a doplnila: „A také pokud jsou v manželství skutečné problémy, což se zdá, že jsou, Harry bude mít zatraceně těžké se z nich dostat, protože o všech svých selháních a braní drog mluvil dříve velmi otevřeně.

„(Harry) na tom není po právní stránce moc dobře, pokud jde o zachování jeho pozice – zejména pokud jde o péči o děti, ale nevím, zda to už dospělo do takového stádia,“ dodala. O tom, že se Harry měl „konečně probudit“ v souvislosti s jeho vztahem s Meghan, informuje i australská mutace stanice Sky News.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy