Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině Jaromír Soukup

Konec vztahu: Dlouhonohá Kendall Jenner se rozešla s hvězdným basketbalistou!

Modelka Kendall Jenner se rozešla s basketbalistou NBA.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Rozchod

Členka klanu Kardashian-Jenner je znovu sama! Po dvou letech se dlouhonohá modelka Kendall Jenner (26) rozešla s NBA basketbalistou Devinem Bookerem, jak informoval zahraniční web E!.

Krásná modelka a členka známého amerického klanu Kardashian-Jenner Kendall je nezadaná. Podle webu E! se po dvou letech rozešla s basketbalistou hrajícím v NBA (tj. plně profesionální nejvyšší basketbalová liga v Severní Americe, pozn. red.) Devinem Bookerem (25).

Blízký zdroj páru řekl, že má „Kendall pocit, že jsou každý na různých cestách a když diskutovali o budoucnosti, nebyli na stejné vlně,“ popsal zdroj již zmíněnému webu. Samotná Kendall se k rozchodu nijak nevyjádřila.

Kendall si střeží soukromí

O jejich vztahu se poprvé začalo spekulovat v roce 2020, kdy byli spatřeni, jak spolu cestují do Sedony v Arizoně. Oficiálně se jako pár představili na Valentýna minulý rok, kdy sdíleli několik fotografií, přičemž na jedné stáli v objetí. Spolu ještě byli spatřeni na svatbě její sestry Kourtney Kardashian a Travise Barkera v květnu tohoto roku, jak popsal web People.

Kendall Jenner je, co se týče jejího milostného života, velmi soukromá. Narozdíl od svých sester jako Kim Kardashian, Kylie Jenner nebo již zmíněná Kourtney Kardashian.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy