Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Konec výmluv! Tahle mamina zhubla 50 kilo díky dvěma jednoduchým trikům

Když se chce, tak i po porodu zhubnout jde.
Zdroj: koláž archiv
+ Další 2 fotografie
Některé matky bojují s pěti, šesti kily navíc a stěžují si, že nemůžou zhubnout. Britka měla přes padesát kilo nadbytečného nákladu, útočil na ni jojo efekt, a přesto se opět dostala do formy.

Spousta žen bere těhotenství jako nezvratnou obhajobu nadměrných kil. Naštěstí se ale najde i několik výjimek, které chápou, že požehnaný stav se nerovná neomezené obžerství („Jím přece za dva!“). A namísto výmluv, jak nemají po porodu čas hubnout, se prostě seberou a se svou postavou začnou něco dělat.

Devětadvacetiletá Vicky Smith patřila bohužel do té první skupiny.

„Stala jsem se závislou na donáškách jídla. Většinu nocí jsem si dávala kari, pizzu nebo rybu s hranolky. Vůbec jsem se během těhotenství nekontrolovala, snědla jsem cokoliv, na co jsem měla chuť. Když se každá z mých holek narodila, vážila jsem skoro sto třicet tři kilogramů,“ vzpomíná na svůj tehdejší stav.

Po narození první dcery sice snahu zhubnout měla, ale s druhým těhotenstvím se dostavil nepopulární jojo efekt a Britka do toho zase spadla.

Žena se přesto nevzdala a i se dvěma dětmi na krku se do celého procesu pustila znovu. Dnes má kolem osmdesáti kilo a cítí se úžasně. Jako jeden ze svých fíglů uvádí vaření zdravých variant její oblíbené donáškové stravy.

A jak bojuje s pokušeními, která na ni neustále dotírají? „Když mě někdy zase popadne chuť na pořádnou žranici nebo na pizzu, prostě se podívám na své staré fotky a ty jsou dostatečně odstrašující. Když jsem byla těhotná, nejedla jsem za dva, ale za pět. A rozhodně nechci, aby moje dcery vyrůstaly v přesvědčení, že je něco podobného v pořádku.“

Související články

Další články