Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Konec velké lásky v Big Brotherovi. Katrin se zhroutila, Tarik ani nemrkl. Do domu míří fotbalistova máma

Konec velké lásky mezi Karin Slabou a Tarikem Lukšijou.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova/koláž
+ Dalších 6 fotografií
big brother

V domě Velkého bratra tekly slzy proudem. Katrin se v nejnovějším díle zhroutila přímo před zraky diváků. Ukončila totiž svůj vztah s Tarikem, protože ostatní spolubydlící si mysleli, že z její strany jde o pouhou blamáž a své city pouze předstírá, aby získala srdce diváků. 

Nejnovější díl reality show Big Brother byl velmi dramatický. Katrin ukončila svůj vztah s Tarikem, a to kvůli nátlaku ostatních spolubydlících, kteří si mysleli, že svou lásku pouze finguje, a nominovali ji. Půvabná Slovenka rozchod nezvládla a zhroutila se přímo před zraky diváků.


"Největší důvod, proč jsem tě nominovala, je tvůj vztah s Tarikem. Mně prostě přijde, že ho namotáváš. Když ti povím pravdu, tak nejsem jediná a poslední dva dny jsi byla tím největším tématem. Většině to nepřišlo upřímné a vypadalo to tak, že chceš za každou cenu vytvořit pár, abys byla zajímavá pro diváky," řekla Soňa, která si Katrin vzala na slovíčko do soukromí a chtěla jí poradit.

Tarik neuronil ani slzu

Katrin se tak rozhodla, že vztah s Tarikem ukončí, a to i kvůli němu, protože by byl pravděpodobně tím dalším, kterého by v příštím týdnu nominovali. "Tímto to ukončuji. Budu velmi ráda, když se budeme vídat venku. Příští týden bys na to mohl doplatit i ty," řekla Tarikovi, který po celou dobu neuronil jedinou slzičku a vypadalo to spíše tak, jako by mu celá situace byla lhostejná.


Katrin se pak odebrala do koupelny, kde už situaci nezvládla, zhroutila se přímo před kamerami a nemohla přestat plakat. "On mi byl tou největší oporou, ale všichni si myslí, že to byla taktika," postěžovala si. "Ona je teď v nějaké psychické nepohodě. Ale jako v klidu. Já jsem v klidu," prohlásil zcela chladně Tarik, který si z rozchodu nedělal těžkou hlavu.

Komu ale celá situace není jedno je Tarikova máma Azra, která se chystá do Domu Big Brothera. Chtěla by podpořit svého syna a vyřídit si s Katrin pár věcí. "Doufám, že budu mít tu možnost si s Tarikem promluvit a nebo ho i osobně obejmout a říct mu, že ho máme rádi," sdělila Azra na videu, které má redakce eXtra.cz k dispozici.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy