Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Konec velké lásky! Topmodelka Pavlína Pořízková dala sbohem slavnému scenáristovi

Pavlína Pořízková oznámila rozchod se scénáristou Baronem Sorkinem.
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
Rozchod

Ještě před pár měsíci vypadali jako zamilované hrdličky, nyní ale topmodelka Pavlína Pořízková (56) oznámila rozchod se scénáristou Aaronem Sorkinem (60). Důvod konce jejich vztahu je neznámý.

Topmodelka Pavlína Pořízková byla se scenáristou Aaronem Sorkinem sotva půl roku. Spolu vypadali jako ten nejzamilovanější pár na světě. Společně zářili i na letošním prestižním udílení cen Oscar.

„Jsem tak vděčná za jeho přítomnost v mém životě. Pomohl mi uzdravit a získat zpět samu sebe. Možná už nebude existovat lepší člověk, který by byl skutečně ’dobrý’. Je brilantní, vtipný a sexy,” napsala k jejich společnému snímku od paparazzi fotografů. „I přesto, že jsme si přáli být velmi podobní, nakonec jsme stejně byli jako kachna a husa,” dodala.

Důvod rozchodu není známý

Zároveň poděkovala jednomu z britských webů za jejich společný paparazzi snímek. „Jedná se o soukromí i další osoby, takže tohle je vše, co k tomu řeknu,” uvedla Pořízková. Důvod rozchodu si tak nechala pro sebe.

Aaron Sorkin patří k velmi úspěšným scénáristům a dramatikům v Hollywoodu. Vytvářel scénáře třeba pro filmy Moneyball (2011) v hlavní roli s Bradem Pittem, Sociální síť (2010), Velká hra (2017) nebo Soukromá válka pana Wilsona (2007).

Paulína byla předtím vdaná za zpěváka Rica Ocaska, s nímž se seznámila, když jí bylo pouhých devatenáct let. V roce 1989 se vzali, když jí bylo čtyřiadvacet a jemu pětačtyřicet. Společně měli dva syny a rozešli se v přátelském duchu v roce 2017. Ocasek zemřel o dva roky později.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy