Nela Slováková (28) se před několika lety proslavila pomocí reality show Hotel Paradise. Na rozdíl od ostatních je o ní pořád slyšet. Má velkou řadu fanoušků, ale i těch, kteří jí nemohou přijít na jméno. A není se čemu divit.

Blonďatá kráska velmi ráda provokuje odvážnými fotkami a to zejména některé dívky nemohou vydýchat. A to není všechno. Nela dává často na obdiv, že žije opravdu v luxusu, a když začne rozhazovat, tak jí je úplně jedno, kolik utratí.

Naposledy vyrazila do Londýna s kamarádkou Zuzanou Plačkovou (27). Všichni se podivovali, kde že se poděl její přítel Martin. Se Zuzanou si užily opravdu pořádnou jízdu a rozhodně nešetřily. S informací o rozchodu přišel jako první portál Expres.cz.

„Zažili jsme toho spolu spoustu,“ řekla Nela a nechtěla se na téma rozchodu příliš vyjadřovat. „Lidé nevidí naše společné fotky a hned dedukují,“ napsala. Ještě nedávno přitom působili jako dokonalý pár.

Užívali si společnou dovolenou na Bali a zdálo se, že tenhle pár nic nemůže rozdělit. Tak uvidíme, jak to nakonec dopadne.