Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Konec velké lásky? Roštěnka Nela Slováková se měla rozejít se svým movitým přítelem

Je konec velké lásky?
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 54 fotografií
Brněnská roštěnka Nela Slováková (28) má být údajně zase k mání. Majitelka jednoho z nejluxusnějších tělíček Česka se měla rozejít se svým movitým podnikatelem Martinem. A to ještě nedávno spolu trávili romantickou dovolenou a vypadali jako reklama na štěstí. Co se v jejich vztahu pokazilo?

Nela Slováková (28) se před několika lety proslavila pomocí reality show Hotel Paradise. Na rozdíl od ostatních je o ní pořád slyšet. Má velkou řadu fanoušků, ale i těch, kteří jí nemohou přijít na jméno. A není se čemu divit.

Blonďatá kráska velmi ráda provokuje odvážnými fotkami a to zejména některé dívky nemohou vydýchat. A to není všechno. Nela dává často na obdiv, že žije opravdu v luxusu, a když začne rozhazovat, tak jí je úplně jedno, kolik utratí.

Naposledy vyrazila do Londýna s kamarádkou Zuzanou Plačkovou (27). Všichni se podivovali, kde že se poděl její přítel Martin. Se Zuzanou si užily opravdu pořádnou jízdu a rozhodně nešetřily. S informací o rozchodu přišel jako první portál Expres.cz.

„Zažili jsme toho spolu spoustu,“ řekla Nela a nechtěla se na téma rozchodu příliš vyjadřovat. „Lidé nevidí naše společné fotky a hned dedukují,“ napsala. Ještě nedávno přitom působili jako dokonalý pár.

Užívali si společnou dovolenou na Bali a zdálo se, že tenhle pár nic nemůže rozdělit. Tak uvidíme, jak to nakonec dopadne.

Související články

Další články