Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Konec velké lásky? Monika Bagárová a její bohatý Američan jsou od sebe!

Konec velké lásky?
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 12 fotografií
Monice Bagárové se momentálně příliš nedaří. Jak to vypadá, tak s americkým přítelem je konec a škola zpěvačce prozatím také moc nevychází. Nezvládla složit zkoušku z maturity, a tak ji čeká oprava příští rok. V Čechách je nyní častěji než v Americe, je velké lásky konec?

Krásná zpěvačka Monika Bagárová prožívala krásné období. Byla zamilovaná a trávila většinu času v Americe se svým přítelem. Bohužel tomu je již konec. Zpěvačka se v Americe už pěkně dlouhou dobu neukázala a bohatý Američan se do Čech také nechystá.

Že by konec velké lásky? Monika se v Americe věnovala také práci, ale v současné době je již několik měsíců doma v Česku.

Nejspíše prochází špatným obdobím, protože se jí nedaří ani ve škole. Nezvládla maturitu, a proto ji čeká za rok opravná zkouška. Snad tohle období brzy skončí a Monice se začne zase dařit jak v lásce, tak ve škole a práci.

Takhle se k rozchodu vyjádřila pro Čas.sk:

„Je to velmi náročné období. Nikdo není dokonalý, ale snažíme se fungovat. Je otázkou času, jak se věci vyvinou a kdy se uvidíme. Ze začátku jsme se střídali, jednou jsem letěla do Ameriky já, podruhé on přiletěl do Čech. Ale pak už jsem jen já létala za ním. Teď jsem dlouho tady, protože mám hodně práce.“

Související články

Další články