Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Konec velké lásky mezi krásnou modelkou a Benem Cristovaem: Důvod by zamrzel každou

Zdroj: Instagram.com
+ Další 4 fotografie
rozchod
Ze začátku to vypadalo na opravdu velkou lásku. Idol všech náctiletých srdcí Ben Cristovao (31) se při natáčení klipu zakoukal do krásné Miss Kateřiny Kasanové (19). Bohužel jejich vztah nevydržel moc dlouho a v současné době už spolu nejsou. Důvod rozchodu by ale zamrzel snad každou holku.

Všechny fanynky Bena Cristovaa (31) byly pár měsíců hodně nešťastné. Jejich miláček totiž oznámil, že je zamilovaný. Jeho vyvolenou měla být vítězka Miss Face 2017 Kateřina Kasanová (19). Dvojice spolu začala chodit začátkem září.

Jejich vztah měl ukončit právě zpěvák. „Káča se mu hrozně líbila, ale po chvíli zjistil, že je ještě hodně dětská a nevyzrálá. Proto vztah ukončil, ale velmi přátelsky. Není mezi nimi zášť,“ řekl Super.cz Benův kamarád.

Pár tak tvořili necelé tři měsíce. Pomyslná jiskra měla mezi nimi přeskočit při natáčení videoklipu. Není nic neobvyklého na tom, že se dva lidé rozejdou, ale takový důvod z Benovy strany by zamrzel snad každou holku. Nemyslíte?

Související články

Další články