Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Konec velké lásky: Bradley Cooper a Irina Shayk se rozešli, má v tom prsty Lady Gaga?

Zdroj: profimedia
+ Dalších 14 fotografií
rozchod
Bradley Cooper (44) a Irina Shayk (33) se rozešli. Jeden z nejkrásnějších párů Hollywoodu se rozhodl, že dále nebudou tvořit dvojici a to i přesto, že mají spolu dvouletou dceru Leu. Okamžitě se začalo spekulovat o tom, zda v tom náhodou není třetí osoba. O tom, že mají problémy se spekulovalo od doby, kdy se malá Lea narodila. Poté vyšel emotivní song Shalow a fanoušci měli jasno. Co tedy skutečně stálo za jejich rozchodem?

Bradley Cooper a Irina Shayk už netvoří pár. S touto informací přišel časopis People. Jejich vztah trval čtyři roky a vzešla z něj dcera Lea. Po celou dobu působili jako harmonický a zamilovaný pár. Nyní je ale všemu konec.

Problémy ve vztahu se objevily krátce po narození dcery Ley. Dcera byla podle zdrojů hlavním důvodem toho, proč se herec a modelka snažili vztah dát dohromady. Po velmi emotivním vystoupení Bardleyho a Lady Gagy (33) na Oscarech, se začalo spekulovat o jejich románku.

To samozřejmě oba dva odmítli a herec se dál ukazoval po boku krásné Iriny. O rozchodu pár údajně uvažoval již dlouhou dobu. „Strávili nějaký čas od sebe, aby zjistili, jestli jim je takhle líp. Investovali do vztahu tolik, že je těžké z něj jen tak odejít. Dceru milují nade všechno, a to se nikdy nezmění,“ řekl zdroj pro E! News.

Související články

Další články