Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Konec Taryho v Česku? Arogantní vlogger už si neškrtne, vyřadili ho z akce!

+ Dalších 11 fotografií
Ani se nestihl oklepat z průšvihu, který si způsobil natočením videa, kde jede v autě rychlostí více než 200 kilometrů za hodinu, už má na krku další, kterým se opravdu pohřbil. YouTuber Tary, kterému teď většina republiky přezdívá spíše vulgárními přízvisky, se zřejmě rozhodl celou svou videokariéru pověsit na hřebík, když ošklivě ponížil malého chlapce. Karma je zdarma a Tary jde ke dnu. Není o něj zájem ani na Utuberingu!

Utubering je největší akce v Česku, kde mají fanoušci příležitost potkat své oblíbené youtubery i jinde než ve videích. Letos se měl s fanoušky pobavit i Tary, ředitel Utuberingu se však rozhodl, že takovou hyenu na své akci nechce. Už když Tary vydal video, kde jede v autě nebezpečnou rychlostí, dostal podmínku, že nesmí už žádný průšvih udělat, jinak se na Utuberingu neobjeví. To mu ale zřejmě vůbec nevadí, stejně jako to, že proti sobě obrátil své fanoušky a ponížil malého chlapce, kterému řekl, že je chudý.

Z Utuberingu byl Tary jednoduše vyřazen. K incidentu se vyjádřila i jeho přítelkyně, která si ještě přisadila, což značí, že je stejně arogantní jako její miláček. Na Instagramu byla dotázána, co říká na to, že její přítel uráží děti skrz peníze. „Když je to pravda, tak to není ponížení. A neříkám nic, je mi to jedno,“ šokovala Taryho Stáňa svou odpovědí.

Lidová tvořivost nezná mezí a na Taryho konto začaly vznikat obrázky, které pro změnu ponižují jeho. Za to, jakým způsobem ztrapnil malé dítě, je to zřejmě ještě malá daň, lidé mu ale na sociálních sítích dávají neustále co proto. Na obrázky k Tarymu a komentáře lidí se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články