Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Konec tajnostem: MIMOZEMŠŤANÉ byli na naší planetě! Pentagon přináší DŮKAZ

Nejsme sami! Mimozemšťané už u nás údajně dokonce byli!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
Odpradávna lidstvo vzrušuje otázka, zda je naše civilizace jediná, anebo jestli v hlubokém vesmíru žijí další inteligentní tvorové. Tisíce bláznů už tvrdily, že po obloze letěl mimozemský talíř. Jejich hlasy ale nikdo nebere vážně. Teď ovšem s tvrzením, že mimozemšťané existují a dokonce byli na naší planetě, vyrukoval bývalý zaměstnanec amerického Pentagonu!

Když Luis Elizondo pracoval v Pentagonu, měl na starosti projekt s půl miliardovým rozpočtem, který měl zajistit bezpečnost vzdušného prostoru. Po letech se někdejší zaměstnanec amerického ministerstva obrany odhodlal k šokujícímu prohlášení. Prý nás navštívili mimozemšťané!

Vypadá to, že létající talíře nejsou výmysl. Lidem, kteří v průběhu let přišli se záběry těchto vesmírných objektů, tak nejspíš náleží velká omluva. Alespoň v případě, že Elizondo má pravdu. „Osobně věřím, a je pro to velké množství důkazů, že ve vesmíru asi nejsme sami,“ řekl Luis pro server CNN.

„U těchto letadel – ano, říkejme jim letadla – jsme zaznamenali technické znaky, které neexistují v žádném státě na naší planetě. Není vůbec zřejmé, jak jsou tato letadla poháněna, ani odkud jsou ovládána. Skoro se mi chce říct, že jsou biologického původu,“ prozradil ještě.

Snaží se nás mimozemská civilizace takto kontaktovat, anebo si připravuje terén k útoku? Doufejme, že pravdivá bude spíš první varianta.

Související články

Další články