Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Konec svěšených kalhot a pohledů na cizí prádlo: Buď je vytáhni, nebo zaplať pokutu!

Častý zdroj posměchu na ulici. Není to sexy a nikdy nebylo. Spíš to
vypadá, že máte v kalhotách něco navíc, a to něco je hnědé a
nevábné.
Zdroj: MailOnline

Spása nejen pro všechny módní kritiky, ale hlavně pro všechny lidi, kterým se zajídá pohled na cizí prádlo lezoucí ze spadlých kalhot a hlavně na nevábnou čáru dělicí půlky zadku.

Americké městečko Louisiana ve státě Missouri připravuje zákon, který postihne všechny, kdo si neumí na své o dvě velikosti větší kalhoty koupit pásek. Pokud si někdo svěsí kalhoty, zaplatí pokutu asi osm set korun. Nepoučený jedinec při druhém prohřešku vysolí asi osmnáct set, a pokud ani poté nepochopí, že jeho zadek v prádle obtěžuje okolí, půjde na 16 hodin dělat veřejně prospěšné práce.

Odpůrci zákona argumentují tím, že návrh nemůže nikdy projít, protože se staví přímo proti 14. článku Ústavy Spojených států amerických, kde se píše, že žádný jedinec nemůže být zbaven své osobní svobody. Tedy i volby nosit si, co chce.

Móda spuštěných kalhot vznikla v amerických věznicích, kde muklové dostávali ústavní prádlo bez ohledu na jeho velikost a z bezpečnostních důvodů neměli na kalhotách pásek. Od nich to pak přebrali hiphopeři a kalhoty na půl žerdi se staly jejich poznávacím znamením.

Velkým odpůrcem svěšených kalhot je i americký prezident Barack Obama, který nerad hledí na cizí prádlo. A určitě není sám, u nás v Čechách se taky najde dost lidí, kteří se s chutí zasmějí lidem, co si myslí, že je to nejvíc frajeřina.

Za naši redakci eXtra.cz by mohl mluvit třeba šéfredaktor Pavel, který nemá ani na pásek, a denně tak koukáme na jeho trenky. Budiž mu k dobru, že dost zhubl a všechny džíny mu padají, ale i tak musí poslouchat stále naše pobrekávání, že na nás vystrkuje zadek. Prosíme proto všechny zákonodárce, aby o obdobném návrhu na finanční postih za svěšené kalhoty přemýšleli také.

Děkujeme.

Související články

Další články