Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Konec špíčků! Patricie Solaříková předvedla svoji sexy postavičku na neosedlaném koni!

Patricie po boku zvířat doslova září.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 24 fotografií
Herečka Patricie Solaříková se po delší době předvedla jen v bikinách! Žádné špíčky ovšem na fotce nehledejte, tahle holka už dávno není buřtík!

Oblíbená herečka seriálu Ulice Patricie Solaříková (28) miluje všechna zvířata světa a koně nejsou žádnou výjimkou. Sama dokonce vlastní kobylku Amy plemena Český teplokrevník.

Patricie už od mala jezdí na koni, a tak využila krásného slunečného počasí k tomu, aby se vydala plavit koně do rybníka. Na to se pochopitelně i vhodně oblékla a zvolila sexy bikiny. Svoji postavu po zhubnutí několika kil si Patricie užívá, a proto se vůbec nestyděla zveřejnit fotku z plavení na svém Instagramu. Patricie tvrdí, že proces hubnutí je hlavně o stavu mysli. Pokud člověk ve své hlavě řeší jen a pouze negace, tělo se zasekne a proces hubnutí i přes dietu zastaví.

Jak už jsme zmínili, Patricie je celou svou duší milovnice a ochránkyně zvířat. Není to tak dlouho, co se pochlubila, že se jí podařilo vybrat přes 370 000 korun prodejem svých psích kalendářů. Celou částku následně rozdělila mezi několik organizací.

„Celkem jsme vybrali 370 306! Což je skoro o 150 000 víc než loni! Mám neuvěřitelnou radost a chci vám všem moc poděkovat za to, že jste se na tom podíleli! Je to krásný pocit, dělat něco, co má smysl! Penízky budou rozděleny mezi těchto 5 organizací: Dogpoint, Naděje pro čtyři packy, Srdeční záležitosti, Šance pro jejich život a samozřejmě můj milovaný Psí život!“ sdělila všem svým příznivcům Solaříková. Co k tomu víc říct, snad jen to, že je to opravdu hodná holka.

Související články

Další články