Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Konec spekulacím o anorexii? Míša Ochotská ukázala svůj zadeček

Michaela a její postava v plné kráse.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Konec všem spekulacím o tom, že by Michaela Ochotská (33) trpěla anorexií... Alespoň snímek, kterým se vytasila na svém Instagramu, by měl všechny její kritiky zcela umlčet. Na něm totiž předvedla své hříšné křivky v celé své parádě.

Ovšem donedávna tomu tak nebylo. Poté, co se Michaele rozpadlo manželství s tenistou Lukášem Rosolem, bylo na ní znát, že se hodně trápí. Moc důvodů k úsměvu neměla a na její postavě bylo vidět, že ztratila chuť k jídlu…

Jenže uplynul čas, Michaela se rozvedla a začala si žít svůj život. „Někoho mám, ale koho, neprozradím. Sama nejsem,“ řekla eXtra.cz nedávno bývalá moderátorka televize Nova, která vzkvétá jako dobře zalévaná květina.

O tom, že Michaele se aktuálně hodně daří a je plná sebevědomí, svědčí i její snímek, na němž odhalila nejen křivky, ale i svůj parádní zadeček. Co říkáte, pánové, nestála by tahle holka za hřích?

Mohlo by vás zajímat

Další články