Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Konec spekulacím: Ivana Gottová zůstává dál na Bertramce, útěk do zahraničí se odkládá

Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Život nejmladších dcer Karla Gotta (†80) a jeho pohledné manželky Ivany (43) je stále ovlivněný odchodem legendárního zpěváka, který zemřel před téměř čtyřmi měsíci. Spekulovalo se, že vdova po hudební legendě nejspíš před Vánoci či v úvodu nového roku zmizí mimo Českou republiku. A na Bertramku by se mohla vrátit později, nebo už nikdy...

Někteří spekulovali o tom, že už před vánočními svátky Ivana s dětmi opustí Bertramku a nebudou chtít být v prostředí, kde trávily společný čas s milujícím manželem a tatínkem. Nestalo se tak. Mluvilo se dokonce o prodeji honosné vily, ale i tom, že Ivana s dcerami odcestuje do zahraničí, kde bude chtít žít nový život.

Scénář života bez milovaného manžela a tatínka je zatím zcela jiný. Celá rodina zůstává tam, kde s ním trávila čas - ve svém domově. O tom vypovídá skutečnost, že Ivana zatím s Bertramkou nijak nenakládá. O víkendu dokonce nechala svůj luxusní vůz zaparkovaný před domem.

Tisíce krásných vzpomínek

I když se už nejspíš krůček po krůčku dcery Mistra vracejí do reálného koloběhu života, přesto jsou neustále pod ochrannými křídly maminky Ivany. Mluvilo se o tom, že Ivana s dětmi opustí Bertramku a zamíří na slunnou Floridu. Zatím vše ale nasvědčuje, že milovaný domov – vilu na pražské Bertramce, kde mají tisíce krásných vzpomínek na Karla – jen tak neopustí. Naopak.

Navíc dalším důvodem, proč se velké stěhování nejspíše vůbec realizovat nebude a jde jen o nepodložené spekulace, je skutečnost, že jen kousek od vily je hřbitov na Malvazinkách, kde Ivana nechala vybudovat hrob Mistra. Právě tam je památka na legendu, které se už přišly poklonit tisíce fanoušků...

Související články

Další články