Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Konec spekulací: Patricie Pagáčová ze SuperStar 2020 promluvila o těhotenství

Patricie Pagáčová je sympatická herečka a zábavní křídlo poroty. Proč ne?
Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Víkendový přímý přenos finále SuperStar přineslo novou vlnu spekulací, některým lidem se zdálo, jestli náhodou porotkyně Patricie Pagáčová (31) nemůže být v tom. Co nám k úvahám o svém domnělém těhotenství řekla?

Urážka

Když se sympatická herečka Patricie Pagáčová objevila na televizní obrazovce v přímém přenosu SuperStar 2020, zaujala především nenápadnou parukou. Našli se ale i tací, kteří začali přemítat, jestli náhodou není v požehnaném stavu

„Páťo, nečekáte miminko?,“ padla otázka na tělo od jedné ze sledujících novopečené porotkyně hudební show, což se de facto dá brát i jako urážka, že někomu připadá herečka tlustá.

Čtěte také: Kdo vypadl z finále SuperStar?

Obrana

Ženu, která se z letošní poroty SuperStar dočkala nejvíce kritiky a svou pozici mezi ostatními musela obhajovat, to pořádně zamrzelo.

"Spekulace o těhotenství nikoho nepotěší. Žádná žena nemá radost z toho, když se jí zeptá někdo na to, jestli není těhotná. Naznačuje tím, že má pupek. Ten komentář jsem proto vůbec nepochopila. Těhotně jsem nevypadala. Říct někomu, že je těhotný, když není, je prostě trapné,“ řekla eXtra.cz Patricie.

"Těhotenství je tak citlivá věc, že nechápu, proč do toho stále musí někdo rýpat. Kdybych opravdu byla těhotná, což nejsem, byla bych na začátku, a rozhodně bych to nepouštěla do světa. O to by to bylo nepříjemnější,“ přidává, ale zdůrazňuje, že tohle není ten případ.

Čtěte také: Finále SuperStar musí probíhat za přísných opatření

Děti

Dětem se ale pochopitelně vůbec nebrání. "Mám dva pejsky, to jsou takové moje děti. Samozřejmě s manželem si přejeme děti. Já nikdy nebyla plánovač. Pokud se to stane, tak se nic neděje. Mám na to věk, mám manžela, všechno v pořádku,“ prozradila naší redakci už v lednu.

Čtěte také: Patricie Pagáčová o SuperStar a těhotenství

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy