Trendy
Farma Vojty Kotka Bachelor Česko 2025 Patrik Hezucký Vánoce

Konec spekulací: Muradov a Karásková se vzali. Kráska se pyšní novým příjmením

Sabina Karásková a Makhmud Muradov.
Zdroj: eXtra.cz/Tomáš Martínek
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
svatba

Sabina Karásková potvrdila spekulace, které se už nějaký čas šířily veřejným prostorem. Pojala za muže svého partnera MMA zápasníka Makhmuda Muradova. Během novoroční bilance na svých sociálních sítích kráska přiznala, že do roku 2026 vstupuje s novým příjmením.

O tom, že se měli Sabina Karásková a Makhmud Muradov vzít, se spekuluje již několik měsíců. Ani jeden se k tomu však nevyjádřil. Sabina nyní udělala výjimku a přiznala, že veselku už mají za sebou.

„Tento rok se toho stalo opravdu hodně... dobrého i těžkého. Byl pro mě zásadní v mnoha životních událostech. Byl to rok plný zkoušek a jsem vděčná, že do toho nového vstupuji o krok silnější a dokonce i s novým příjmením,“ napsala na svůj Instagram.

Utajená svatba

O tom, že se měla dvojice vzít, se spekulovalo již na konci září. Veselka měla dle tehdejších informací proběhnout 26. září od dvou hodin v Praze. Podle informací redakce eXtra.cz měla být na svatbě i zápasníkova dcera, kterou má z předchozího vztahu se zpěvačkou Monikou Bagárovou.

Doporučené video: Rozhovor se Sabinou Karáskovou.

Před svou láskou poklekl Muradov v červnu loňského roku v restauraci před zraky nejbližších přátel. Romantické video zásnub přidala Sabina následně na své sociální sítě.

GLOSA: Kotek vládne zábavě. Jeho tempo ale budí otázky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy