Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Konec smutnění? Monika Bagárová se zase usmívá. Co jí vykouzlilo úsměv na tváři?

Ruminka někdy chodí s maminkou i na natáčení SuperStar.
Zdroj: Se souhlasem Moniky Bagárové
+ Další 2 fotografie
fotka

Po rozchodu s MMA bijcem Makhmudem Muradovem (31) se zpěvačka Monika Bagárová (28) s dcerkou Ruminkou (1) odstěhovala z jejich společného sídla nedaleko Prahy a tráví čas společně s rodinou. Kdo jiný vás totiž lépe podpoří v těžkých životních chvílích než právě vaši nejbližší. Co prozradily sociální sítě?

Smutná fotka

Rozchod s Muradovem, obzvlášť tak brzy po narození jejich prvního potomka, musel být pro zpěvačku Moniku Bagárovou velkou životní ránou, se kterou je těžké se vyrovnat. O Vánocích, kdy napsala na svém Instagramu oficiální vyjádření ke krachu vztahu s MMA zápasníkem, se na nějakou dobu stáhla ze světa sociálních sítí. Teprve nedávno po delší době ukázala na svém profilu fanouškům selfie, které sice okomentovala, že není smutná, ale vážná, jenže její followeři jí to tak úplně nevěřili.

Vykouzlila úsměv

Nakonec se oblíbená zpěvačka, která je známá i svou rolí porotkyně v pěvecké soutěži SuperStar, nad fanoušky slitovala a sdílela s nimi snímek, na kterém má opět úsměv na tváři. Monika se vyfotila, jak sedí s malou Ruminkou na schodech a obě holky se na sebe šťastně smějí. Zpěvačka si je totiž určitě vědoma toho, že její roztomilá dcera, která letos oslaví své druhé narozeniny, má mezi jejími followery neskutečné množství fanynek, jež se nad ní doslova rozplývají. "Roztomilost level 1000," napsala ke snímku jedna z Moničiných obdivovatek a rozhodně nebyla jediná. Komentáři o Ruminčině roztomilosti se to u fotky jenom hemžilo.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy