Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Konec Slunečné: Nahradí ji zbrusu nový seriál a Eva Burešová bude opět v hlavní roli

Zdroj: Se souhlasem TV Prima / koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
náhrada
Všechno jednou končí, stejně tak jako oblíbený seriál Slunečná, který pomalu ale jistě míří do finále. S informací o konci seriálu přišla ředitelka obsahu TV Prima Lenka Hornová. S hvězdou Slunečné Evou Burešovou (27) se ale diváci loučit nemusí, ta se dle informací deníku Aha objeví jako hlavní hrdinka i v připravovaném seriálu, který se již natáčí a nahradí Slunečnou.

Seriál Slunečná se v krátké chvíli zařadil mezi nejoblíbenejší seriály vůbec. Vše ale jednou končí a hvězdy Slunečné Eva Burešová a Marek Lambora opustí seriál s jeho koncem.

Konec seriálu a privilegia Evy Burešové

"Ať se vám to líbí, nebo ne, Slunečná skončí. Nechceme jít cestou nikdy nekončících seriálů. Může to mít sto šedesát dílů, ale musí to mít začátek, prostředek a konec. Takže pracujeme na tom, co nahradí Slunečnou," uvedla ředitelka obsahu TV Prima Lenka Hornová pro časopis Vlasta. "Stavíme novou věc na zelené louce," odhalila. Slunečná sice skončí, ale dle deníku Aha ji nahradí seriál, který je již v plné přípravě a Eva Burešová opět jako jeho hvězda.

Informace zatím nebyla televizí Prima odtajněna, ale deník Aha má detaily o novém seriálu přímo od zdroje. "Eva tu má velká privilegia, dokonce může mluvit do toho, kdo jí bude hrát mužský protějšek. A už probíhají kamerové zkoušky. Ve hře jsou Radúz Mácha, Robert Urban a několik dalších."

O novém seriálu

Nový seriál se má odehrávat v zoologické zahradě a bude opět plný zvratů, ale i vášně. Eva Burešová by se měla představit jako pomocnice na hlídání, kterou si najal její seriálový partner, ošetřovatel zvířat, jenž je sám na dvě děti.

Marek Lambora se dle zdroje deníku Aha v novém seriálu neukáže. "Pokud vím, tak se o Marku Lamborovi do nového seriálu neuvažuje. Osloven měl být i Vladimír Polívka, kterého by naopak tvůrci viděli rádi," dodal.

Související články

Další články