Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

KONEC SKRÝVÁNÍ? První společné fotky Bena Cristovaa s jeho novou láskou

Zdroj: Tom Kasal
+ Dalších 7 fotografií
Zpěvák a rapper Ben Cristovao (31) se stal během pár let miláčkem publika, a to hlavně žen a dívek. Pohledný zpěvák si své soukromí chrání a od vztahu s Monikou Bagárovou (24) byl dlouhou dobu naoko sám. Spekulovalo se, že určitou dobu randil i se slavnou kuchařkou Kamu, ale tohle tvrzení se nikdy nepotvrdilo. Teď to vypadá že ale konečně našel tu pravou, která je sice o 12 let mladší, ale to ani jednomu z nich nepřekáží.

Ben Cristovao (31) byl dlouhou dobu nezadaný, a dokonce se spekulovalo o tom, že je gay, což ale zpěvák samozřejmě vyvrátil. Po rozchodu s Monikou Bagárovou si svoje soukromí chránil a své vztahy veřejně neprezentoval. Teď je ale vše jinak, a dokonce se na povrch dostaly první fotografie s jeho údajnou novou přítelkyní Kateřinou Kasanovou.

Kateřina Kasanová (19) se do povědomí veřejnosti dostala poté, co vyhrála titul Miss Czech Republic 2017 a momentálně míří na světovou soutěž Miss World. Kráska Benovi učarovala hned na první pohled a rozhodl se ji obsadit ve svém novém videoklipu, který již brzy uvidíme na jeho YouTube kanálu.

Podle všeho ale nezůstalo pouze u spolupráce a oba dva momentálně tvoří pár Nám se povedlo získat vyjádření osoby, která je ve velmi blízkém vztahu právě s Kateřinou: „Ano, Kateřina a Ben jsou spolu, oba jsou hodně alternativní a dobře si rozumí. Seznámili se přes Instagram a vše to začalo nabídkou účinkovat ve videoklipu, který Ben připravuje. Moc jim to spolu sluší a okolí jim to přeje,“ uvedl zdroj který z důvodu zachování dobrých vztahů s modelkou nechtěl být jmenován.

"Kateřina dokonce na svém Instagramu několikrát ukazovala videa ze zákulisí Benových koncertů a přidávala k nim zamilované symboly, nechápu, proč to prostě nepřiznají. Každý ví, že se do backstage nedostane jen tak někdo," dodal ten samý zdroj.

Teď se dokonce objevily fotografie, které zveřejnil režisér připravovaného videoklipu Tomáš Kasal a na nichž k sobě mají oba velmi blízko. Benovi i Kateřině to bok po boku moc sluší. Fotky naleznete v galerii článku!

Související články

Další články