Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Konec skřípající lásky srdíček z Love Islandu: Venis Dao a Adam Sedro se rozešli

+ Dalších 9 fotografií

Další pár z reality show Love Islandu neprošel tou nejtěžší zkouškou – realitou. Influencerka Venis Dao a Adam Sedro se rozešli. Venis na svém Instagramu sdílela rozsáhlé vyjádření, v němž tvrdí, že s Adamem zůstávají přátelé.

O tom, zda jsou finalisté reality show Love Island Venis Dao a Adam Sedro ještě spolu, spekulovali fanoušci již delší dobu. Spekulace rozvířila i nedávno přidaná instagramová fotografie Adama, na níž byl zachycen jen v plavkách společně s další účastnicí Love Islandu Adrianou Brabencovou.

Venis nakonec všechny zvěsti rozsekla dlouhým vyjádřením na svém Instagramu. „Jedna z nejčastějších zpráv, kterou dostáváme je, jestli jsme ještě spolu. Náš vztah je veřejný, takže vaše otázky jsou vlastně na místě a i pochopitelné. S Adamem jsme společně ušli kus cesty, která byla plná zážitků, poznání a dobrodružství, ale už je to pár týdnů, co jsme se zase každý vydal svou vlastní cestou. Neznamená to, že se nemáme rádi nebo spolu už nebude dál trávit společný čas. Budeme. Ale jako přátele. Úžasní přátele. Vlastně mnohem lepší přátelé než partneři,“ napsala.

Adam a Venis zůstávají přátelé

„Naše cesta byla výjimečná a tím i nezapomenutelná. Děkuji za všechno, co jsi mě naučil a co jsem díky tobě pochopila,“ napsala ještě Venis k sérii fotografií, které spolu s vyjádřením přidala.

V komentářích se to jen hemžilo překvapenými komentáři. Ačkoliv se našli i tací, kteří si to mysleli. „Já jsem to říkal,“ napsal účastník Love Islandu Chris Jirout. „To se dalo čekat, vůbec ses k němu nehodila,“ okomentovala uživatelka Liduška. „Hlavně, ať jste oba šťastní,“ přidala svůj komentář účastnice Love Islandu Paulína Bošková.

Rozhovor s Adamem a Venis, když bylo vše zalité sluncem:


Sdíleli domácnost

Není to přitom tak dávno, co ti dva ještě vrkali jako dvě hrdličky a sdíleli jednu domácnost. „Je to o dost lepší než na vile. Nějaké názory padnou, ale žádná hádka zatím nebyla. Máme si vždy co povídat, nějaké názory padnou, ale je to super. Uvidíme časem, ale sám jsem překvapený, jak je to dobré,“ prozradil Adam v listopadu minulého roku pro eXtra.cz.

V reality show Love Island byli ti dva kritizováni za to, že měli svůj vztah jen hrát, a to kvůli pohádkové výhře. Dokonce se měli předem dohodnout, že hned po skončení show půjdou od sebe. Oni sami však takové spekulace vždy vyvraceli. Že to s přátelstvím myslí vážně, začali dokazovat každopádně záhy, naposledy se ve středu společně objevili na Playboy party v baru Boccaccio. A Venis o Adamovi přímo básnila, jak se můžete přesvědčit v náhledovém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy