Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Konec seriálu Stíny v mlze: Diváci jásají. Skvělé a napínavé, píší

Konec seriálu Stíny v mlze: Diváci jásají. V poslední době nejlepší minisérie!
Zdroj: Se souhlasem České televize
seriál

Dnes se mohli diváci rozloučit se seriálem Stíny v mlze. Česká televize odvysílala poslední díl krimi, ve které dvojice kriminalistů v podání Petry Špalkové a Jiřího Vyorálka řeší ve dvanácti dílech tucet různých případů. Poslední z nich s názvem Strach se dotýká přímo jednoho z nich, a to vyšetřovatelky Magdy Malé, jíž zmizí beze stopy vlastní dcera. Fanoušci pořadu napsali na Facebook ČT své bezprostřední dojmy. 

Chvíle hrůzy

I poslední díl seriálu Stíny v mlze z produkce České televize slibuje pořádnou dávku napětí. Název Strach tato epizoda nenesla jen tak pro nic za nic, protože se v něm jistě našli všichni, kdo mají děti. Hlavní vyšetřovatelce Magdě Malé, kterou brilantně ztvárnila herečka Petra Špalková, se ztratí dcera Amálka.

Magda Malá se snaží dovolat vlastnímu dítěti. Amálka ale nezvedá mobil a volný čas netráví ani u žádné ze svých kamarádek. Magda začne být opravdu vyděšená a na klidu jí ani trochu nepřidá to, že se neozývá ani tchyně Karolína, babička dítěte. Ta měla Amálku vyzvednout z kroužku v hudební škole.

Byt je později nalezen v dezolátním stavu, Karolína omámená, spoutaná a v bezvědomí, ale dcera Amálka nikde. Následně se rozběhne pátrání, kterého se zúčastní několik policejních složek. Do pomoci své kolegyni a kamarádce se zapojí samozřejmě i vyšetřovatel Martin Černý, jehož roli si střihl herec Jiří Vyorálek. Život malé Amálky se ocitl v ohrožení a její matka svádí neúprosný souboj s časem.

Diváci jásají

Po seriálu Devadesátky jsou Stíny v mlze dalším pořadem, který si diváci zamilovali a budou se s ním jen těžko loučit. Na Facebooku České televize se pod příspěvkem s upoutávkou na poslední epizodu strhla lavina pochvalných komentářů.

"Po X letech super seriál. Petra a její dcera (pravá dcera) hrály skvěle. A samozřejmě i ostatní," ​napsala na Facebooku Irena. "Bylo to tedy od začátku do konce napínavé, skvěle zahrané. Zakončení série jsem nečekala, že bude až tak napínavé," radovala se Martina. "Tleskám ČT. Zase zabodovala, díky za takový program," dodala.

"Perfektní seriál, jen doufám, že bude pokračování. Nutně potřebuju vědět, jestli se Černý probudí a jak to dopadne v rodině Magdy Malé," vyslovila své přání Lenka. "Paní Špalková excelentní výkon. Je to výborná herečka a Vyorálek a Hanuš také! Nemohla jsem se odtrhnout," okomentovala díl Irena.

"Skvělý seriál, výborné výkony Petry i její dcery, prostě všichni herci byli super. Povedlo se to, škoda, že už je konec," posteskla si paní Božena.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy