Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Konec seriálu Slunečná: Producentka Hornová prozradila, jak dlouho ještě poběží

Konec seriálu Slunečná: Producentka Hornová prozradila, jak dlouho ještě poběží
Zdroj: TV Prima
+ Další fotografie
seriál
V jednom z rozhovorů uvedla producentka Slunečné Lenka Hornová, že seriál končí. Výrokem vyděsila tisíce fanoušků a způsobila tím velký rozruch. Situace s mimořádně populárním seriálem TV Prima však zdaleka není tak dramatická a diváci mohou ještě nějaký čas zůstat v klidu.

Šéfproducentka hrané tvorby Lenka Hornová a hlavně šéfová Slunečné v týdnu uvedla, že je seriál u konce. Vyděsila tak všechny fanoušky tohoto mimořádně sledovaného seriálu z venkovského prostředí. Slunečná je fenomén a ve sledovanosti poráží dokonce Ordinaci v růžové zahradě. Zpráva o konci seriálu zarmoutila mnoho rodin, my ale víme, že smutnit zatím není třeba.

Ze zákulisních informací, které se nám podařilo zjistit, se nikdy nemělo jednat o nekonečný seriál. Každý herec, který ve Slunečné účinkuje, od začátku věděl, že se jedná o seriál s jasným začátkem a koncem. Plejáda slavných herců, jako je Tereza Brodská, Eva Burešová, Marek Lambora, Dana Batulková, Jan Dolanský, Vladimír Polívka či Lucie Benešová (46), má ve smlouvách od začátku jasně uvedený termín ukončení tohoto seriálového hitu.

A jak je to tedy doopravdy? Producentka hrané tvorby Hornová, která v minulosti moderovala na Nově magazín ze showbusinessu Prásk a také publicistický pořad Občanské judo, na otázku, kdy bude konec, odpověděla „Slunečná poběží ještě minimálně rok“. Máme tak pro příznivce Slunečné radostnou zprávu. Zda se připravuje nový hraný projekt, nám Hornová prozradila, že ano, ovšem o co konkrétně se bude jednat, si budeme muset ještě počkat, protože jako zkušená „televizačka“ nechtěla v žádném případě nic prozradit. Fanoušci Slunečné, klid, ještě rok si budete vychutnávat jedinečnou atmosféru s krásnými hereckými výkony vašich oblíbenců a hrdinů.

Související články

Další články