Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Konec rychlejší než začátek. Anna Kadeřávková odstoupila ze Survivor

Anna Kadeřávková nenastoupila do Survivor
Zdroj: Extra.cz koláž/ herminapress, se svolením Jakuba Patery
+ Další 3 fotografie
Show

Reality show Survivor Česko&Slovensko 2023 má již vybrané hráče. Mnozí z nich jsou celebrity, které se pustí do boje o milion korun. Mezi nimi měla být i mladá herečka Anna Kadeřávková (25), kterou většina lidí zná díky seriálu Ulice. Nakonec si to však z osobních důvodů rozmyslela, jak prozradila pro Super.cz.

Anna Kadeřávková (25) je herečka a influencerka, která se dostala do povědomí mnoha lidí. Veřejnost si ji oblíbila již v seriálu Ulice, kdy se proslavila rolí "Roziny". Mladou blondýnku také můžete znát z filmu Andílek na nervy či Štastný nový rok. Anna působí jako křehká žena, přesto ale zvažovala účast ve fyzicky i psychicky náročné reality show Survivor a moc se na ni těšila.

Kráska byla připravena na odlet do Dominikánské republiky. Z její cesty a účasti v soutěži nakonec sešlo. Při rozhovoru pro Super.cz prozradila, z jakých důvodů se nakonec účastnit nebude."Nabídku jsem dostala už na podzim a byla jsem rozhodnutá, že do toho půjdu. Chtěla jsem to zkusit, protože jsem velký fanoušek Survivora a přála jsem si něco takového zažít. Na poslední chvíli jsem se ale rozhodla, že odstoupím. Bylo to z osobních důvodů. Není to teď ideální načasování a bohužel se zúčastnit nemohu. Každopádně doufám, že by to mohlo vyjít třeba příští rok, kdy to bude s časem lepší. Sešlo se toho teď opravdu hodně," řekla. ​Podle slov Aničky je zřejmé, že ji neúčast mrzí.

Vztah s bývalým účastníkem Suvivor

Je známo, že Anna tvořila pár s bývalým účastníkem reality show. Její expartner Daniel Štrauch (26) alias GoGo již dříve přiznal pravdu o zákulisí Survivor. Slovenský youtuber popsal situaci, když ho bodl nebezpečný škorpión, jaké to bylo přežít s minimem jídla nebo spát na tvrdé chladné podlaze. Otevřenou zpověď sdělil před časem pro TV Nova. Je možné, že se herečka zalekla kruté reality této televizní show, a ačkoli byla natěšená, rozhodla se zůstat v pohodlí domova a naplno se věnovat své práci.

Přestože Anna nepůjde do boje o milion korun, má stále nabitý program. V diáři sotva nachází místo na další aktivity. Nejen herectví a influencing pokrývá mladé krásce čas, do konce tohoto roku chce také dokončit svůj sen. Anička v loňském roce koupila pozemek a ve svých 25 letech si realizuje své sny. Na vysněném domově začala pracovat od léta loňského roku. Jak informoval portál Blesk.cz, sama herečka nevěřila, že domek začne stavět v takto mladém věku. "Dům, který vzniká, je přesně takovej, jakej jsem si vždycky přála: velkej tak akorát, aby se do něj vešli všichni lidi, který miluju a se kterýma se cítím být ‚doma‘ kdekoli. Takže bude perfektní."

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy