Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Konec radovánek Agáty a Jaromíra: Modelka vysvětlila, proč jedou do Prahy zvlášť

Zamilovaný pár v New Yorku.
Zdroj: se souhlasem A. Hanychové
+ Dalších 7 fotografií
Láska

Zamilovaná Agáta Hanychová (37) strávila pravděpodobně to nejkrásnější léto. Nejen že si užívala slunečného počasí ve španělské Marbelle, ale dokonce ji její nový přítel, Jaromír Soukup (53), vyvezl do New Yorku. Modelka redakci eXtra.cz mimo jiné prozradila, jak si výlet do USA užila a co plánují na zbytek prázdnin.

Poté, co Agáta s Jaromírem se vrátili z dlouhé dovolené ve Španělsku, už zase nazuli toulavé boty a vyrazili na pár dní za další romantikou, tentokrát do USA. Ani tam nezapomněla Hanychová na své fanynky a pochlubila se na Instagramu hned několika videi z místa.

Ačkoliv to nebylo poprvé, co byla Agáta Hanychová za velkou louží, tentokrát to bylo jiné. A nejde jen o to, že tam byla se svou novou láskou, Jaromírem. "Tentokrát to bylo jiné, protože jsem město projela na kole. Předtím jsem jezdila buď taxíkem, nebo metrem. A i když je jízda na kole pro mě nebezpečná, protože to neumím, tak jsem si to moc užila," vysvětlila modelka pro eXtra.cz.

Dlouho však ve Státech zůstat nemohli. "V New Yorku jsme byli takto krátce, protože by nám to jinak časově nevyšlo. Vrací se mi děti a už je čas vrátit se do Prahy," dodala dcera herečky Veroniky Žilkové. Domů se však hned nevrací, ještě předtím si udělali krátkou zastávku ve Španělsku, kde zůstávají do neděle.

Do Prahy každý zvlášť

Ačkoliv se páry tradičně vrací domů společně, u Agáty s Jaromírem tomu tak není. Nejde však o to, že by se na dovolené poštěkali. "V neděli se vracíme zpátky do Prahy. Já letadlem a Mirek se synem a psem obytňákem. Jela bych s nima, ale nestihla bych to domů. Kryšpín bude teď tři dny u mojí mamky a Mia se mi vrací 15. srpna," prozradila Agáta.

A co plánují po návratu? Pokud někdo čekal další dovolenou, tak je na omylu. Sledovaný pár českého showbyznysu se musí vrátit chtě nechtě k pracovním povinnostem. "Už nikam nepoletíme. Oba potřebujeme sklidit rajčata ze zahrady, pracovat a zavařovat. A navíc se nám už hodně stýská po rodinách. I když jsme byli dva dny v Praze a některé členy rodiny jsem viděli," řekla Agáta, která je se Soukupem už téměř dva měsíce.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy