Nedávno jsme vás ZDE informovali o tom, že nejpopulárnější dvojice z Prostřena Žaneta a Míša se nerozešly zrovna v dobrém. I když to ještě před pár měsíci vypadlo, že tyhle dvě ostravské divošky zboří společně Prahu, tak v současné době je všechno jinak.

Velkému přátelství je rázem konec. Žaneta Šťastná nemůže přijít černovlasé prsatici Míši ani na jméno.

A co že se tak vážného mezi děvčaty stalo? Růžová Žaneta se k incidentu nechtěla příliš vyjadřovat, protože je pro ni celá záležitost velmi choulostivá.

Nakonec přiznala, že za koncem jejich přátelství stojí chlap. „Míša mi v afektu řekla něco, co jí prostě nemohu odpustit. Já si na hlavu srát nenechám,“ začala Žaneta obezřetně vysvětlovat celý jejich problém.

„Pohádaly jsme se vlastně kvůli úplné maličkosti, která pak vygradovala. Míša mi jednoduše řekla, že až dotyčný, kterého znám 8 let, doopravdy pozná, jaká jsem, tak mě nebude chtít znát.“

I když Žaneta přiznala, že by to Míši možná i odpustila, tohle se jí hodně dotklo. Dle jejích slov bude nejlepší, když si každá z nich půjde svou vlastní cestou. Určitě se nevzdá svého snu stát se celebritou a přestěhovat se do Prahy.

Jen to bude nyní trochu náročnější. Zhrzená a naštvaná Žany se rozhodla svůj smutek neutopit v alkoholu, nýbrž si pořídila nové tetování. Je to snad i nový začátek?