Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

KONEC přátelství nahotinek z Prostřena kvůli CHLAPOVI! Zhrzená Žaneta si pořídila raději novou kérku!

Mezi holkami to dost vře!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 27 fotografií
Tohle byla snad nejznámější dvojice, která kdy vzešla z televizní show Prostřeno. Zdálo se, že holky jsou naprosto nerozlučitelný tým. Po skončení soutěže měly naprosto jasný plán. Odstěhují se společně do Prahy a stanou se z nich pravé a nefalšované celebrity se vším všudy. Jenomže těmhle plánům je konec a mezi dvojicí to momentálně pěkně vře. Holky se pohádaly a s přátelstvím je konec. A nemůže za to nikdo jiný než chlap.

Nedávno jsme vás ZDE informovali o tom, že nejpopulárnější dvojice z Prostřena Žaneta a Míša se nerozešly zrovna v dobrém. I když to ještě před pár měsíci vypadlo, že tyhle dvě ostravské divošky zboří společně Prahu, tak v současné době je všechno jinak.

Velkému přátelství je rázem konec. Žaneta Šťastná nemůže přijít černovlasé prsatici Míši ani na jméno.

A co že se tak vážného mezi děvčaty stalo? Růžová Žaneta se k incidentu nechtěla příliš vyjadřovat, protože je pro ni celá záležitost velmi choulostivá.

Nakonec přiznala, že za koncem jejich přátelství stojí chlap. „Míša mi v afektu řekla něco, co jí prostě nemohu odpustit. Já si na hlavu srát nenechám,“ začala Žaneta obezřetně vysvětlovat celý jejich problém.

„Pohádaly jsme se vlastně kvůli úplné maličkosti, která pak vygradovala. Míša mi jednoduše řekla, že až dotyčný, kterého znám 8 let, doopravdy pozná, jaká jsem, tak mě nebude chtít znát.“

I když Žaneta přiznala, že by to Míši možná i odpustila, tohle se jí hodně dotklo. Dle jejích slov bude nejlepší, když si každá z nich půjde svou vlastní cestou. Určitě se nevzdá svého snu stát se celebritou a přestěhovat se do Prahy.

Jen to bude nyní trochu náročnější. Zhrzená a naštvaná Žany se rozhodla svůj smutek neutopit v alkoholu, nýbrž si pořídila nové tetování. Je to snad i nový začátek?

Související články

Další články