Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Konec přátelství Harryho a Meghan s Beckhamovými. Královský pár měl manžele obvinit z vynášení informací médiím

Konec přátelství Harryho a Meghan s Beckhamovými.
Zdroj: koláž eXtra.cz / Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
konec přátelství

Zdroje blízké královskému páru tvrdí, že přátelství mezi manželskými dvojicemi Harryho a Meghan s Davidem a Victorií Beckhamovými je u konce. Údajně za to může podezření, že pár ve složení bývalého fotbalisty a modelky vypouštěl o vévodovi a vévodkyni ze Sussexu informace do médií. Meghan Markle si tak nyní má údajně „pěstovat novou skupinu kamarádů“, píše britský Daily Mail.

Před lety Meghan Markle na svém blogu s názvem The Tig často psala o skupině, kterou nazývala svými „nejbližšími přáteli“. Některými z nich byly dlouhodobé kamarádky označované jako „spřízněné duše“, zbytek se skládal z celebrit, které americká herečka potkávala na různých akcích a večírcích. Postupně se okruh jejích kamarádek rozšířil o návrhářky oblečení, společenské osobnosti a další charitativní aktivistky.

Mezi její nejbližší patřili i David a Victoria Beckhamovi, kteří byli dokonce hosty na její svatbě s princem Harrym na hradě Windsor v roce 2018. Nyní se však zdá, že jejich přátelství zřejmě vyhaslo. Meghan a Harry například nebyli hosty na svatbě syna Beckhamových Brooklyna s americkou herečkou Nicolou Peltz loni v dubnu.

U debutu fotbalové superstar chyběli

Ani jeden z královského páru nebyl ani minulý víkend na jedné z největších událostí roku, kdy Argentinec Lionel Messi debutoval za Davidův fotbalový tým Inter Miami. Ve VIP lóžích se to přitom hemžilo zvučnými jmény, jako je Kim Kardashian nebo tenisová legenda Serena Williams, píše Mirror.

Kritici Meghan často popisují, jak se Američanka dokáže s rychlostí a místy až krutostí odpoutat od některých svých někdejších přátel, známých a leckdy i příbuzných. Takhle u Meghan „skončil“ například její otec Thomas (79), který měl prodat paparazziům snímky, na nichž se připravuje na svatbu své dcery.

Jak popisuje Daily Mail, manželka prince Harryho nyní už jen velmi zřídka mluví se svou nejlepší kamarádkou z dětství Ninaki Priddy. K rozkolu mezi nimi mělo dojít poté, co se údajně pohádaly kvůli tomu, jak se Meghan chovala ke svému prvnímu manželovi Trevoru Engelsonovi. Na vedlejší koleji se ocitla dokonce i stylistka Jessica Mulroney, někdejší Meghanina velmi blízká přítelkyně. Vévodkyně se s ní nefotografuje od té doby, co se Mulroney v roce 2020 zapletla do rasistické hádky s jedním z influencerů na sociálních sítích.

Usmiřování je nepravděpodobné, tvrdí zdroj

V případě Beckhamových existovalo podezření, že anglický pár mohl do médií vypustit některé příběhy z rodinného života Harryho a Meghan. Toto obvinění však mělo podle informací listu Davida „naprosto rozzuřit“. „David a Victoria byli na svatbě Meghan a Harryho a velmi je podporovali, když Meghan přijela do Velké Británie,“ uvedl zdroj blízký Beckhamovým.

Má se za to, že pár se sblížil díky tomu, že Izzy May, ředitelka komunikace Davida Beckhama, se přátelila s Markusem Andersonem, šéfem v soukromém společenském klubu Soho House, který kdysi pomáhal domlouvat tajné schůzky Meghan s Harrym. Obvinění, které údajně padlo v napjatém telefonátu, však přátelství s Beckhamovými silně narušilo. „Jakékoli usmiřování je nyní velmi nepravděpodobné,“ dodal zdroj.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy