Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Konec po 9 letech: Zpěvák Peter Nagy se rozešel s paní Columbovou

Peter Nagy: Rozchod! Zpěvák je po devíti letech sám
Zdroj: Se souhlasem Peter Nagy
+ Dalších 6 fotografií
CO SE STALO?

Peter Nagy (63) je téměř po 9 letech sám. Slovenský zpěvák. který si na své soukromí dává velký pozor a málokdy pustí informaci z osobního života, na svém Instagramu ohlásil, že hledá upřímnou lásku. Zdá se, že přítelkyně, se kterou byl v minulých letech, už po jeho boku není.

Za roky, které s tajemnou Češkou strávil, vznikla jen hrstka jejích fotek, protože Nagy si nikdy nepřál, aby jeho soukromí bylo středem pozornosti. Slovenský Jeden deň Plus je asi před třemi lety vyfotil na jednom z letních festivalů. Teď ale přišla přes zpěvákův instagramový profil nečekaná zpráva. Podle zpěvákových slov je s láskou konec.

Nagy vysílá signály

"Toto leto je niekedy až bolestivo krásne...a ja vysielam dymové signály: Hľadá sa obyčajná úprimná láska," píše zpěvák k fotografii ze své zahrady, na které kouří doutník. Vypadá to tak, že jeho vztah se sympatickou brunetkou dospěl po devíti letech ke smutnému konci.

Peter Nagy je skladatel, textař, producent a fotograf. Je frontman slovenské hudební kapely Indigo, se kterou nahrál 17 desek. Je autorem hitů Kristýnka iba spí, Sme svoji, Láska je tu s nami, Psi sa brania útokom, Ale, Marcel z malého mesta a mnoha dalších. Na podzim ho čeká velké vystoupení v Čechách, v listopadu v Lucerně si budeme připomínat šedesáté narozeniny kapely Olympic.Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy